Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ulead Photo Explorer 8.5

Většina aktivnějších uživatelů osobních počítačů má na svém počítači nespočet obrázků, v kterých musí nějákým způsobem vyhledávat. Právě pro tyto účely je tu Photo Explorer, který Vám umožní v mžiku prohlédnout celý adresář. Výhodou je, že do programu je možné natáhnout obrázek přímo z digitální kamery nebo skeneru a zde provádět drobné úpravy (oříznutí, úprava barev, kontrastu,...)

Ulead Photo Explorer je rozdělen na dvě časti Explorer/viewer. Poklepáním na libovolný obrázek se dostanete do prohlížecího režimu, kde jsou standardní operace pro práci s obrázkem - lupa, rotace či tisk apod..
Z obrázků, které vidíte v náhledu, je možno udělat tapetu na plochu, jednoduchý spořič obrazovky nebo slide show.

Ulead Photo Explorer nabízí také možnost udělat si vlastní kalendář. Na výběr je několik předefinovaných šablon, které lze jednoduše upravit a přepracovat. Ulead Photo Explorer dokaže také vytvořit z obrázků náhledy a ještě k tomu je vygeneruje jako HTML stránku.

Ulead Photo Explorer v pozici prohlížeče obrázků a animací podporuje značné množství grafických a animačních formátů, paří mezi ně všechny nejpoužívanější formáty včetně animačních AVI, MPEG a QuickTime.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku