Produkt Počet kusů Cena s DPH

MAZAIKA

Pokud se vám doma "válí" velké množství digitálních fotografií, můžete si z nich velmi snadno vytvořit libovolnou jinou fotografii poskládanou jen z malých náhledů jako mozaika.

Při prvním spuštění si program prohledá vybraná místa vašeho disku a uloží si informace o fotografiích. Pak stačí jen vybrat cílovou fotografii a nastavit pravidla jako maximální počet opakování, minimální vzdálenost mezi stejnými fotografiemi, apod. Program pak během maximálně pár minut sám vygeneruje mozaiku. Jak můžete vidět na náhledech, výsledek je opravdu přesvědčivý,

Mazaika je bezesporu jeden z nejlepších programů svého druhu - vytváří mozaiku neuvěřitelně rychle i v obrovských rozměrech a práce s ním je také velmi snadná. Oproti konkurentům neumí například u zdrojových obrázků přizpůsobovat tón barev, nebo dělat výřezy speciálních tvarů, ale to vše nahrazuje svou rychlostí.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku