Produkt Počet kusů Cena s DPH

WinAVI Video Converter

WinAVI Video Converter je software pro převod videa s nejvyšší rychlostí převodu na světě. Nejrychlejší konvertor činí rychlost ještě rychlejší, pro převod filmu potřebuje pouhých 15 minut.

Převádí DVD, video a zvuk pro přehrávání na Vašich zařízeních jako je iPod, PSP, PS3, iPhone, Apple TV, Xbox, Wii, iPad, iPad2 a další multimediální zařízení.

Klíčové vlastnosti WinAVI Video Converteru:

 • Převádí video na jakékoliv formáty s nejvyšší rychlostí převodu
 • Zálohuje DVD na Váš PC nebo ripuje DVD do Vašich zařízení
 • Vysoká kvalita videa a audio výstup Dolby AC3 5.1
 • Podpora většiny video výstupních formtáů pro Android / iOS zařízení

Proč si vybrat právě WinAVI Video Converter?

 • Vysoká rychlost - WinAVI Video Converter obsahuje nástroj AV compress, která představuje nejmodernější technologii. Vysoká rychlost ušetří hodně času, a Vy si tak můžete užívat digitální život.
 • Vysoká kvalita videa a Dolby AC3 5.1 audio – nejmodernější nástroj AV compress Vám dává velmi rychlou konverzi, která přináší jak vysokou kvalitu videa, tak i Dolby AC3 5.1 audio! Spolu s WinAVI Video Converterem získáte dokonale převedené filmy, které jsou stejně dobré, jako originál.
 • Podporuje téměř všechny populární převody formátů - WinAVI Video Converter podporuje téměř všechny populární formáty včetně AVI/DVD/VCD/SVCD/MPEG1/MPEG2, a také WMV/RM/ASF/DivX/Xvid a QuickTime MOV a dokonce i populární Flash SWF na internetu.
 • Převod jedním kliknutím – rozhraní programu WinAVI Video Converter bylo navrženo, aby bylo uživatelsky přívětivé a mohlo být jednoduše ovládáno kýmkoliv. Vše, co uživatel potřebuje udělat, je kliknout na menu a všechny možnosti programu jsou dostupné. Všechny převody mohou být provedené jednoduše a hladce. Program WinAVI Video Converter je jednoduchý na používání pro začátečníky, přitom potěší i profesionální uživatele svými pokročilými funkcemi. Začněte jej používat už nyní a přijměte neomezené potěšení z Vašeho digitálního života.

Převádí a podporuje:

 • vstupní formáty AVI, WMV, RM, RMVB, MP4, MPG, 3GP, FLV, SWF, MOV, MKV, VOB a další
 • všechny video formáty do WMV,AVI,RMVB,RM
 • všechny video formáty do DVD,SVCD,VCD, MPEG formátů jako výstup
 • podporuje DVD/VCD/SVCD a dokonce i HD jako výstup 

Systémové požadavky:
Operační systémy: Windows 7 / Vista / 2003 / XP / 2000

Licence je určena pro jeden PC!

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku