Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Movie Studio 2

Ashampoo Movie Studio - komplexní nástroj pro střih a úpravu videa, pomocí kterého můžete snadno vytvářet vlastní velmi kvalitní videa. Software přichází s přehledným intuitivním uživatelským rozhraním, které vás od začátku do konce provede úpravou videa v režimu krok za krokem. Ashampoo Movie Studio obsahuje řadu vestavěných efektů a přechodů, se kterými můžete vytvořit zajímavé filmové dílo s působivou atmosférou, vizuálními efekty a hudbou na pozadí.


Movie Studio Pro 2

Co vše s Ashampoo Movie Studio zvládnete:

  • Stříhejte a zmenšujte velikost filmů – zkracujte scény nebo je úplně vyřízněte a zbavte se například nechtěných reklam.
  • Mixujte hladce scény spolu s přechody – aplikace přináší bezproblémovou práci s hladkými přechody mezi scénami a přidáváním filmové hloubky.
  • Upozorněte na důležité body textovými překryvy – ujistěte se, že Vaši diváci nepřehlédnou důležité zprávy. Můžete nastavit například rolování nebo animované texty.
  • Hrajte si se světly a hudbou – pomocí vyladěných ovladačů nastavujte jas, kontrast a sytost barev. Přidávejte hudbu na pozadí a upravujte hlasitost a rychlost přehrávání. Zjemněte scénu pomocí jemných efektů jako je například sépie.
  • Vytvořte a publikujte své vlastní mistrovské dílo – jakmile máte hotové úpravy, vytvořte vlastní filmové disky přímo z aplikace Ashampoo Movie Studio a sdílejte své filmy se svými přáteli a blízkými.
Novinky a vylepšení ve verzi 2:
  • Video editace: jednoduché a expertní režimy, odstranění jednotlivých záběrů z videa, inteligentní zachycení prveku pro snadné zarovnání, přidávání souborů přetažením myší, více ohromujících témat, automatické vypnutí systému po dokončení filmu
  • Vizuální efekty: Ken Burns efekt pro vložené obrázky

Podporované formáty:
Vstupní formáty
: *.263, *.264, *.ASF, *.ASX, *.AVI, H261, *.H263, *.H264, *.M1V, *.M2T, *.M2V, *.MP2V, *.MPA, *.MPE, *.MPEG, *.MPEGTS, *.MPG, *.MPV2, *.VC1, .WEBM, *.WMV, *.WMX, *.WTV, *.WXV
Výstupní formáty: AVI, WMV, MPG
Export filmů: AVI, MPEG-2, WMV, DVD, Blu-ray

Minimální systémové požadavky
Operační systém: Windows® Vista®, Windows® 7, Windows® 8/8.1, Windows® 10
Procesor: dvoujádrový, 1 GHz
Ostatní software: Microsoft .Net 4.0 Framework, Windows Media Player 10
Grafický adaptér: rozlišení minimálně 1280 x 1024, GPU schopné pracovat s DirectX 9 
Zvuková karta: jakákoliv standardní karta, interní nebo externí 
Paměť: 2 GB RAM
Prostor na disku: 230 MB volného prostoru pro instalaci programu, 1 GB volného prostoru pro dočasné soubory

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Movie Studio
Nová licence:

499 Kč Ashampoo Movie Studio Pro 3Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku