Produkt Počet kusů Cena s DPH

Pinnacle Studio 21 Ultimate

Typ licence: nová licence
Lokalizace: ML - multijazyčná varianta vč. češtiny
Dodání: fyzicky (box)
  


K dispozici verze StandardPlus a Ultimate. Podívejte se na: Porovnání jednotlivých verzí 

Uživatelská příručka v češtině ke stažení 

Pinnacle Studio™ 21 Ultimate přináší výkon, kreativitu a možnosti k tomu, abyste mohli svá videa stříhat jako profesionálové. Stříhejte přesně a bez omezení počtu stop díky profesionálním nástrojům, jako jsou střih záznamů z více kamer, záznam obrazovky, nová funkce rozdělené obrazovkya sofistikované nástroje pro úpravu zvuku. Proměňte nudný záznam na pestrobarevnou animacis plynulými přechody a využijte více než 2000 efektů k vylepšení každého snímku a nápravě nedokonalostí. Výsledky snadno uložíte do online služeb, exportujete do oblíbeného zařízení nebo vypálíte na disk s jednou z více než 100 nabídek. Neomezená kreativita na dosah ruky!


Novinky v produktu Pinnacle Studio 21 Ultimate

 • Novinka!Přechody MorphVytvářejte plynulé přechody mezi klipy. Můžete transformovat jeden obrázek, tvar nebo sekvenci a vytvořit mezi scénami střihy a přechody.
 • Novinka!Video na rozdělené obrazovceMůžete zobrazit více toků videa najednou. Snadným přetažením vytvoříte působivá propagační videa nebo můžete sdílet nejlepší momenty z poslední cesty!
 • Novinka! Efekty malby  Vše si nakreslete a převeďte své další video na pohádkovou animaci. Ke svému příštímu videu můžete přidat komiksové efekty!
 • Novinka!Korekce zkreslení širokoúhlého objektivuMůžete rychle odstranit zkreslení širokoúhlých kamer, vyrovnat horizont a vytvářet profesionální videa.
 • Novinka!Uživatelské rozhraní Využijte nové uživatelské rozhraní, které zjednodušuje pracovní postupy a umožňuje vám rychlý přístup k potřebným nástrojům se silou a přesností, jaké očekáváte. 
 • Novinka! NewBlue Video Essentials 5 Dodejte svému videu důraz se selektivním zaostřením, barevností a odstíny.
 • Novinka!Uložit jako šablonuUrychlete tvorbu budoucích projektů a uložte si dokončené projekty jako šablony. 
 • Novinka!Editor 3D titulkůPřidejte ke svému videu 3D text s novými možnostmi titulkování. Vylepšení! Střih 360° videaImportujte 360° stopy a začněte s úpravami! Nyní s podporou všech oblíbených formátů 360° sférického videa.

Klíčové funkce:

Profesionální nástroje pro kalibraci! S těmito výkonnými nástroji pro úpravy a zvuk získáte požadované profesionální výsledky !Přesný střih s využitím intuitivního rozhraní!Přizpůsobte svou pracovní plochu tak, aby vyhovovala vašim potřebám a preferencím !Úpravy neomezených stop ve formátu 4K, HD nebo 3DNeomezené kreativní možnosti!Přidejte důraz s použitím více než 2000 efektů, titulků a šablon!Užijte si více než 1000 prémiových efektů od NewBlue!

Můžete rychle opravovat běžné problémy, napravovat barvy a stabilizovat video!Můžete přidávat vlastní zvukové stopy s volně použitelnou hudbou z knihovny ScorefitterDalší informace najdete na webu www.pinnaclesys.com!Pro instalaci, registraci a aktualizace je vyžadováno připojení k Internetu. Pro používání je vyžadována registrace. !Důrazně se doporučuje operační systém Windows 10, Windows 8 či Windows 7 v 64bitové verzi.!Intel Core Duo 1,8 GHz, Core i3 nebo AMD Athlon 64 X2 3800+ 2,0 GHz či vyšší verze!Pro technologii UHD nebo úpravy záznamu z více kamer nebo 360° video se důrazně doporučuje paměť RAM o velikosti 2 GB či více; v případě 64bitové verze systému Windows je minimální velikosti paměti RAM 4 GB, důrazně se doporučuje alespoň 8 GB.!Grafické zařízení DirectX 9 (nebo vyšší) s produktem Pixel Shader 3.0 Minimální systémové požadavky!Podpora formátu HEVC (H.265) vyžaduje příslušný PC hardware nebo grafickou kartu.!128 MB paměti VGA VRAM!Rozlišení monitoru: 1024 x 768 nebo vyšší!Zvuková karta kompatibilní se systémem Windows (pro systém zvuku surround vícekanálová zvuková karta)!8 GB místa na pevném disku pro úplnou instalaci© 2017 Corel Corporation. Všechna práva vyhrazena. 

Filmy v profesionální kvalitě!

Užijte si funkce střihu záznamů z více kamer, sledování pohybu, barevného klíčování a dalších!!Nahrávejte ze své obrazovky včetně zvuku pomocí nástrojů záznamu obrazovky!Vytvářejte sofistikovaná videa na rozdělené obrazovce, efekty obrazu v obraze a efekty s více vrstvami !Dosáhněte dokonalého zvuku s funkcí duckinguNejnovější technologie a formáty!Získejte podporu nových formátů včetně podpory HEVC (H.265) a střihu 360° videa!Užijte si inteligentní vykreslování a vylepšené přehrávání v kvalitě 4K/HD!Chcete-li projekty sdílet na nejnovějších zařízeních, můžete je odesílat přímo na sociální média, vypalovat na disky nebo exportovat.


Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 10, Windows 8 či Windows 7 v 64bitové verzi.
 • Intel Core Duo 1,8 GHz, Core i3 nebo AMD Athlon 64 X2 3800+ 2,0 GHz či vyšší verze
 • RAM 2 GB či více (UHD nebo úpravy záznamu z více kamer nebo 360° video), 
 • RAM 4 GB - doporučeno 8GB (Windows 64bitová verze)
 • DirectX 9 (nebo vyšší) s Pixel Shader 3.0 
 • Pro instalaci, registraci a aktualizace je vyžadováno připojení k Internetu. 
 • Pro používání je vyžadována registrace. 
 • Podpora formátu HEVC (H.265) 
 • 128 MB paměti VGA VRAM
 • Rozlišení monitoru: 1024 x 768 nebo vyšší
 • Zvuková karta kompatibilní se systémem Windows (pro systém zvuku surround vícekanálová zvuková karta)
 • 8 GB místa na pevném disku pro úplnou instalaci.
 • Podporované jazyky!angličtina, čeština, dánština, finština, francouzština, holandština, italština, japonština, němčina, polština, ruština, španělština a švédština

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Pinnacle Studio
Nová licence:

1 237 Kč Pinnacle Studio 23, BOX

1 898 Kč Pinnacle Studio 23 Plus, BOX

2 398 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate, BOX

2 398 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate, ESD

1 056 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate, EDU licence

12 625 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate Classroom License 15+1

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

1 198 Kč Pinnacle Studio 23 Plus, upgrade, BOX

1 549 Kč Pinnacle Studio 23 Ultimate, upgrade, BOXZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku