Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:30–17:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

EaseUs Todo Backup 2023

Výrobce: Yiwo Tech Development Co., Ltd
Kód produktu: 100755

EaseUS Todo Backup je komplexní řešení zálohování pro jakékoli pracovní zatížení na počítačích, serverech nebo databázích.Poskytujte automatizovanou nepřetržitou ochranu. Navrženo tak, aby vyhovovalo podnikům všech velikostí a prostředí, od jediné pracovní stanice až po podniky na různých platformách. EaseUS Todo Backup je nabitý inovativními funkcemi zálohování, nastavuje vysoký standard pro novou ochranu dat a zahrnuje čtyři edice: Workstation, Server, Advanced Server a Technician edition, vhodné pro různé velikosti podniků a prostředí. 

Home - Snadný zálohovací software pro osobní počítače a notebooky chrání váš systém a data před poškozením a pokud dojde k havárii, vše se rychle obnoví

Workstation - rychlé řešení pro zálohování a obnovení systému pro malé a střední podniky. EaseUS Todo Backup je jedno z nejlepších řešení pro zálohování a obnovu při kolapsu systému Windows. Uchovává vaše data bezpečně uložená a obnoví je do původního stavu rychle a jednoduše.

Server - špičkové zálohovací řešení systému Windows Server na ochranu vašich firemních dat a jejich rychlou obnovu v případě havárie systému. Zajistěte tak souvislý firemní provoz.

Pokud máte zájem o edice Advanced Server a Technician kontaktujte nás na info@sw.cz

Prodej ukončen

Podobné produkty

Jste firma a máte zájem o větší počet licencí?
Jste škola nebo státní instituce?

Připravíme nabídku přesně podle vašich potřeb

napište na multilicence@sw.cz
nebo volejte 481 001 003
ESET HOME Security Premium 120x600 vlevo
ESET HOME Security Premium - vertical banner vpravo
Nahoru