Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12 pro 25 PC, 36 měsíců

Většina vysokých škol má díky členství ve sdružení EUNIS-CZ zvýhodněné podmínky (až 40% slevu) pro nákup software Adobe ( Adobe CC, Photoshop, Illustrator, InDesign…)
Napište nám na info@sw.cz a ověřte si nárok na tuto speciální slevu!

ADOBE K-12  je školní multilicence, kterou je možné zakoupit v minimálním počtu pro 25 PCCenové zvýhodnění je již při zájmu o 3 a více licencí! Určena je pouze  pro základní a střední školy.

Jedná se o takzvanou verzi DEVICE - JE URČENA PRO POČÍTAČE V UČEBNĚ, LICENCE JSOU VÁZANÉ NA DANÝ POČÍTAČ - NE NA OSOBU. Druhá instalace na notebook nebo na přípravu NENÍ možná.

Co je Školní multilicence Adobe pro K-12 DEVICE?

Společnost Adobe nabízí základním a středním školám (K-12) výrazné úspory při hromadných nákupech počítačových aplikací sady Creative Cloud.  Školní multilicence K-12 poskytuje vzdělávacím institucím přístup k novým verzím a aktualizacím produktů Adobe na dané období. Umožňuje nainstalovat nejaktuálnější verzi sady Creative Cloud již od 25 počítačů, které jsou majetkem školy nebo které má škola v pronájmu, bez ohledu na počet zapsaných studentů.


Školní multilicence Adobe K-12 je určena pro:

  • Základní školy
  • Střední školy, střední odborné školy a odborná učiliště, gymnázia (bez podmínky zaměření) – soukromé i státní, které poskytují minimálně dvouleté denní studium (prezenční). VOŠ pouze v případě, že se jedná o jeden subjekt, zahrnující zároveň i střední školu.
  • Školy akreditované Ministerstvem školství (za podmínek v předchozích bodech)

Upozornění! pro vysoké školy a univerzity není licence K12 určena, pro tento typ škol jsou určeny licence pro instituce vyššího vzdělání. Jste členem sdružení vysokých škol EUNIS? Máme pro Vás řešení, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou nabídku.


Co obsahuje instalace?

  • Instalace zahrnuje více než 16 desktopových aplikací Adobe pro grafiku, web a video, mimo jiné programy Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Lightroom, Animate (dříve Flash), Dreamweaver, Premiere Pro, AfterEffects, Audition atd. Instalace neobsahuje žádné on-line služby ani aplikace pro mobilní zařízení. Seznam obsažených produktů v Adobe Creative Cloud 
  • K dispozici máte instalace pro platformy Windows i Apple Mac.
  • U vybraných programů (např. Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Dreamweaver, Flash) je možné nainstalovat českou jazykovou verzi.
  • Instalační balíček si vytváříte sami, není tedy nutné na školní počítače instalovat všechny aplikace.
Systémové požadavky (soubor PDF)

O členství v Adobe Creative Cloudu
Pro objednání Adobe® Creative Cloudu je třeba jako první krok provést registraci do licenčního programu VIP (Value Incentive Plan). Pozvánku Vám rádi v případě zájmu zašleme. Členství v Creative Cloudu je platné na dobu 12-48 měsíců od prvního nákupuV průběhu členství je také možné dodatečně dokupovat další licenceDélka platnosti další licence je vždy počítána k datu expirace první licence Creative Cloud.

Prodloužení členství není podmínkou a není ani automatické. Licence tedy funguje jako pronájem/předplatné. Před ukončením členství se může zákazník rozhodnout, zdali zakoupí členství na dalších 12 měsíců, a pro kolik licencí. V případě, že aplikace nehodlá dále využívat a licenci neprodlouží, ta automaticky zaniká. Po datu expirace přestávají být aplikace použitelné a je třeba je odinstalovat.

Systémové požadavky ZDE 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Adobe CC
Nová licence:

25 766 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - Komerční licence, 12 měsíců

36 628 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) s Adobe Stock - Komerční licence, 12 měsíců

25 766 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - GOV licence, 12 měsíců

10 863 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - EDU licence (DEVICE), 12 měsíců

13 616 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - EDU licence (NAMED), 12 měsíců

20 390 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12 pro 25 PC, 12 měsíců

40 779 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12 pro 25 PC, 24 měsíců

81 559 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12 pro 25 PC, 48 měsíců

852 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 12 měsiců

1 631 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 24 měsiců

2 447 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 36 měsiců

3 262 Kč Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 48 měsicůZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku