Produkt Počet kusů Cena s DPH

GIF Movie Gear

GIF Movie Gear vyniká především svou přehledností a intuitivním ovládáním. Jeho výhodou například je, že vidíte všechny snímky animace současně a můžete přímo měnit libovolný z nich nebo více naráz tím, že si je označíte.

Přímo na horním panelu si můžete přesně určovat časový interval mezi snímky, paletu, ... Ihned také vidíte, kolik bude zabírat výsledný GIF soubor. Škoda že nedisponuje žádnými nástroji pro úpravu jednotlivých snímků - musíte je tedy vytvořit v jiném editoru a poté je pouze vložit.

Pro optimalizaci velikosti souboru můžete použít redukci počtu barev, ale také inter-frame optimalizaci, která odstraní data, která jsou shodná ve více snímcích a není tak nutne je ukládat do souboru opakovaně.

GIF Movie Gear dokáže otevřít grafické soubory typu BMP, JPG, GIF, AVI, PSD, CUR a ANI.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku