Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Creative Suite 4 Design Premium WIN CZ + Dárek Norton AntiVirus 2009 CZ

Adobe Creative Suite 4 Design je sjednocené návrhářské prostředí, které kombinuje plné verze programů:
Adobe Photoshop CS4
Illustrator CS4
InDesign CS4
Acrobat 9 Pro

Verze Premium obsahuje navíc:
Photoshop CS4 Extended
Flash CS4 Proffesional
Dreamweaver CS4
Fireworks CS4

Sada Adobe Creative Suite 4 Design, umožňuje realizaci vašich představ kdekoliv - v tištěných materiálech, na webu či na mobilních zařízeních.

Adobe Creative Suite Design Standard Edition CZ obsahuje:

Indesign CS4
Adobe InDesign je profesionální nástroj pro prepress, který je velmi úzce provázaný s Adobe Illustratorem a Adobe Photoshopem.

Photoshop CS4
Adobe Photoshop
je světovým standard pro editaci bitmapový obrázků v nejvyšší kvalitě. Oceníte jej nejen při úpravě fotografií, ale také při tvorbě zcela nových obrázků. Adobe Photoshop je také ideální pro tvorbu webové grafiky, dokáže rozřezat obrázek a exportovat do HTML, ...

Illustrator CS4
Adobe Illustrator je nástroj pro každého, kdo potřebuje vizuálně vyjádřit myšlenky tiskem, na Webu a v jakémkoliv jiném médiu.

Acrobat 9 Pro
Produkty z rodiny Adobe Acrobat vám umožní pomocí standardu PDF (Portable Document Format) sdílet snadno a rychle vaše dokumenty s kýmkoli kdekoliv na světě. Vytvářejte a vyměňujte dokumenty, shromažďujte a porovnávejte komentáře, upravujte zabezpečení dokumentů pro snadnou a spolehlivou distribuci dokumentů Adobe PDF.

Verze Premium dále navíc obsahuje:

Photoshop CS4 Extended
Adobe Photoshop je světovým standard pro editaci bitmapový obrázků v nejvyšší kvalitě. Oceníte jej nejen při úpravě fotografií, ale také při tvorbě zcela nových obrázků. Adobe Photoshop je také ideální pro tvorbu webové grafiky, dokáže rozřezat obrázek a exportovat do HTML, ...

Flash CS4 Proffesional 
Flash představuje světový standard pro tvorbu atraktivních prezentací pro web, stolní PC a mobilní zařízení. Pomocí tohoto programu můžete vytvořit extrémně malé, ale přitom dynamické a plně interaktivní multimediální prezentace a aplikace, spustitelné ve všech nejpoužívanějších internetových prohlížečích a operačních systémech včetně přenosných zařízení.

Dreamweaver CS4
Dreamweaver patří mezi celosvětově nejpopulárnější programy pro profesionální tvorbu a úpravu webových stránek a aplikací. Nabízí podporu nejnovějších standardů, bezkonkurenční kombinaci nástrojů a funkcí pro návrh webových stránek, vývoj dynamických aplikací i přímou práci s kódem.

Fireworks CS4
Profesionální nástroj od společnosti ADOBE, který je určený především pro editaci bitmapové grafiky a ideální pro tvorbu grafiky pro web. Fireworks obsahuje mimo jiné také speciální nástroje pro tvorbu krátkých animací, tlačítek nebo navigačních lišt pro webové stránky.

Obě verze pak dále obsahují aplikace a služby pro sdílení

Adobe Bridge CS4
Adobe Device Central CS4
Version Cue CS4

 

Nyní ke každé krabici navíc získáte zcela zdarma kvalitní Norton AntiVirus 2009

Norton AntiVirus 2009 je nejrychlejší a nejaktuálnější dostupná ochrana před viry, spywarem, červy a jinými nebezpečnými hrozbami. Chrání počítač bez zpomalení systému. Rychlé pulzní aktualizace každých 5 až 15 minut pomáhají zajistit ochranu před nejnovějšími hrozbami. 

Obsahuje:

 • Norton Antivirus
 • Norton Antispyware
 • Norton Pulse Updates
 • Norton Insight
 • Norton Browser Protection

Aplikace Norton AntiVirus neruší uživatele při práci a zábavě. Automaticky odloží méně naléhavé úlohy a výstrahy, pokud se uživatel věnuje hraní her a sledování filmů. Technologie SONAR (Symantec™ Online Network for Advanced Response) zjišťuje v reálném čase nové viry bez potřeby tradičních aktualizací nebo definic založených na signaturách. A přestože jsou útoky z webu nejrychleji rostoucím typem online hrozby, ochrana prohlížeče (v patentovém řízení) společnosti Symantec umožňuje procházet Internet bez obav.

Aplikace Norton AntiVirus pracuje rychle a nenápadně na pozadí a vyžaduje méně paměti a méně systémových prostředků než jiná řešení. Nová technologie Norton Insight se může díky využití rozsáhlého zpravodajství online zaměřit pouze na ohrožené procesy a tím se zrychluje a zkracuje prověřování a snižuje jejich počet. A nový systém ochrany Norton Protection System využívá vícevrstvou sadu bezpečnostních technologií, které ve vzájemné spolupráci zjišťují, identifikují a blokují útoky.

Novinky!

 • Norton Insight - inteligentní technologie pro rychlejší a kratší prověřování
 • Aktualizace Pulse Updates - rychlé aktualizace Pulse Updates každých 5 - 15 minut pr aktuální ochranu
 • Norton Identity Safe - zabezpečuje osobní údaje a identitu uživatele při nakupování, správě bankovních účtů a procházení internetu

Norton Antivirus 2009 je inteligentní zabezpečení, navrženo pro rychlost!

 • Blokuje viry, červy, spyware, boty a další hrozby
 • Zabraňuje šíření e-mailů infikovaných virem
 • Rychlé aktualizace Norton Pulse Updates pro stále aktuální ochranu
 • Inteligentní techlologie pro rychlejší a kratší prověřování

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku