Produkt Počet kusů Cena s DPH

Corel Painter Essentials 4

Corel Painter Essentials 4 je nižší edicí programu Corel Painter IX, který je navržena tak, aby maximálně uchovala originální barvy a současně umožnila plně využít všech výhod digitálních médií.

Painter Essentials nabízí podobné pracovní prostředí jako Painter IX. Samozřejmostí je systém vrstev, jejichž součástí mohou být i zpětně editovatelné textové vrstvy a systém obvyklých blending módů. Dále nechybí ani původní barvová paleta Painteru IX.

Painter Essentials svým uživatelům nabízí zhruba dvacet typů malířských, efektových, manipulačních, klonovacích, vyřezávacích, tónovacích a dalších typů štětců. V kombinaci se základními nástroji pro ořez, rotaci obrazovky, kalíškem s barvou a různými speciálním efekty, se jedná o solidní nástroje pro kreslení a další úpravy obrázků a zejména digitálních fotografií.

Mezi novinky patří například paleta pro základní efektové úpravy fotek, rychlé klonování objektů, automatizované sketch efekty, nástroj pro klonování brushů a různé speciální efekty. Mezi efekty najdeme také celkovoé úpravy vybrané plochy nebo celého obrazu pomocí simulace struktury papíru.

Úpravy digitálních fotografií je možné v Painter Essentials provádět několika způsoby. Nejčastějším je klasické kreslení štětci přímo do snímku (v nových vrstvách), rozmazávání okrajů objektů, tvorba vinětace a další běžné efektové úpravy. Novinkou v této oblasti je umělecký štětec pro malování olejem, vylepšená guma, nové razítko a také zbrusu nová databáze různých vzorků a stříkacích pistolí (něco přes 75 typů štětců) pro malování vybraným vzorem přímo do kresby.

zajímavou funkcí je i možnost importovat a ukládat PSD soubory Adobe Photoshopu CS a Photoshop Elements včetně vrstev a skupin vrstev.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Corel Painter
Nová licence:

8 564 Kč Corel Painter 2020, ESD

8 564 Kč Corel Painter 2020, BOX

2 075 Kč Corel Painter 2020, EDU licence, 1 uživatel, ESD

8 299 Kč Corel Painter 2020, Classroom license 15+1, ESD

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

4 378 Kč Corel Painter 2020, upgrade, ESD

4 378 Kč Corel Painter 2020, upgrade, BOXZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku