Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Fireworks CS5 WIN ENG UPGRADE

Free upgrade na verzi CS6 
Koupíte-li do 6.5.2012 plnou nebo upgrade verzi produktu Adobe CS5 získáte bezplatný nárok na verzi CS6 a navíc ušetříte až 30%. Více informací!


Aplikace Adobe Fireworks CS5 umožňuje vytvářet působivou a vysoce optimalizovanou grafiku pro web a prakticky každé zařízení – od zařízení smartphone, informačních kiosků až po vestavěné displeje. Můžete vytvářet webové stránky, uživatelská rozhraní a multimediální prototypy, které jsou upravitelné ve vektorovém i bitmapovém režimu.

Předlohy aplikace Adobe Fireworks CS5 vám umožní rychle vytvářet drátové modely. Pomocí kvalitní vektorové a bitmapové sady nástrojů můžete přidávat text, symboly i obrazové prvky. Přidejte stránky a rychle si je přizpůsobte pomocí inteligentních vodítek. Poté je můžete exportovat jako vizuální modely ve formátu PDF, na který lze poklepat, a získat jejich schválení.

V Adobe Fireworks CS5 vytvoříte grafiku pomocí průhledných vrstev alfa, které se správně zobrazují ve všech prohlížečích. Návrhy optimalizujte pomocí aplikace Fireworks a poté je exportujte do formátu souborů PNG-8 s cílem získat opravdovou průhlednost ve všech prohlížečích.
V Adobe Fireworks CS5 vytvoříte prototypy rozhraní multimediálních internetových aplikací RIA pomocí vektorových objektů a importovaných bitmap. Simulujte interaktivitu aplikováním chování na objekty. Exportujte projekty jako aplikace prostředí Adobe AIR® nebo soubory FXG za účelem dalšího vývoje v softwaru Adobe Flash® Catalyst™ nebo Flash Builder™.

Novinky Adobe Fireworks CS5:

 • Intuitivní nástroje pro návrh vycházející z obrazovky v Adobe Fireworks CS5
  Vytvářejte a upravujte vektorové a rastrové obrazy, nebo importujte či modifikujte nativní soubory aplikací Adobe® Photoshop® a Illustrator®. Změny můžete kdykoli upravit a konečný výstup je optimalizován podle rozlišení obrazovky.
 • Zlepšený výkon v Adobe Fireworks CS5
  Pracujte rychleji díky značným vylepšením výkonu, včetně lepšího ovládání umístění obrazových bodů prvků návrhů, vylepšeného otevírání a ukládání souborů, aktualizovaných operací se symboly a rychlejších bitmapových a vektorových operací.
 • Nástroje pro optimalizaci a změnu měřítka v Adobe Fireworks CS5
  Optimalizujte grafiky pro širokou škálu typů obrazovek pomocí náhledu, selektivní komprese souborů JPEG a komplexních ovládacích prvků exportu. Můžete provádět inteligentní změnu měřítka tlačítek a grafických symbolů pomocí funkce změny měřítka s 9 řezy a urychlit tak prototypování webových stránek a aplikací.
 • Export formátů CSS a HTML v Adobe Fireworks CS5
  Navrhujte kompletní webové stránky v kvalitním grafickém prostředí a poté jedním krokem exportujte standardní rozvržení založená na stylech CSS, včetně externích seznamů stylů. Některé specifické typy řezů umožňují integraci grafik popředí a pozadí a využití opakujících se obrazů.
 • Vylepšená práce se sazbou textu v Adobe Fireworks CS5
  Vytvářejte pomocí vylepšeného textového modulu Adobe výjimečné návrhy sazby. Kopírujte a vkládejte dvoubajtové znaky z aplikací Adobe Illustrator nebo Photoshop, aniž by došlo ke ztrátě věrnosti. Vytvářejte uvnitř cesty plovoucí text a využijte výhod velkého množství dalších vylepšení.
 • Důmyslné prototypování v Adobe Fireworks CS5
  Navrhujte interaktivní rozvržení webových stránek a multimediální internetové aplikace (RIA). Pomocí exportu vícestránkových kompozicí webových stránek, v nichž se lze pohybovat klepnutím, jako rozvržení založených na stylech CSS v souladu se standardy zkrátíte dobu potřebnou k vývoji. Prototypy aplikací RIA tak můžete převést do běhového prostředí Adobe AIR® bez nutnosti psát kód.
 • Inteligentní integrace v Adobe Fireworks CS5
  Importujte soubory aplikací Adobe Photoshop a Illustrator při současném zachování sjednocení barev, věrnosti prvků a možnosti úprav. Exportujte návrhy z aplikace Adobe Fireworks® do aplikací řady softwaru Adobe Flash® za účelem pokročilého návrhu interaktivity. Kopírujte a vkládejte objekty mezi aplikacemi Fireworks a Adobe Dreamweaver®.
 • Snadná spolupráce s klienty v Adobe Fireworks CS5
  Předveďte v reálném čase ukázky své práce při online schůzkách s obousměrnou obrazovou komunikací zajišťovaných pomocí služby Adobe ConnectNow. Vytvářejte vysoce kvalitní soubory PDF nebo interaktivní kompozice HTML pro revize. Vytvářejte prototypy prostředí Adobe AIR, které lze spustit na libovolné platformě.
 • Přizpůsobitelné a opakovaně použitelné datové zdroje v Adobe Fireworks CS5
  Urychlete proces návrhu pomocí společné knihovny grafických symbolů, prvků tvaru, textových symbolů a animací. Vytvářejte návrhy vlastních symbolů a stylů s cílem dosáhnout trvalého a rychlého vytváření návrhů a prototypů.
 • Nástroje pro produktivitu návrhářů v Adobe Fireworks CS5
  Ušetřete čas tím, že datové zdroje vytvoříte rychle a že optimalizujete obrazy k použití ve vývojových projektech. Spolehněte se na dávkové zpracování grafických prvků aplikace Fireworks.

Upgrade z předchozích verzí samostatných aplikací. Pokud není uvedeno jinak, lze upgradovat vždy pouze z posledních 3 předchozích verzí. Tento upgrade NELZE aplikovat jako upgrade z jednoho produktu uvnitř kolekce. Pokud máte zájem upgradovat produkt z kolekce řady CS (např. CS2, CS3 nebo CS4), musíte zvolit upgrade celé kolekce na celou kolekci CS5.

Tento Upgrade je možné použít pouze pokud již vlastníte krabicovou plnou verzi (ne licenci).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku