Produkt Počet kusů Cena s DPH

Demo Builder Standard

Demo Builder je nástroj na vytváření interaktivních flashových videí, který vám umožní vytvořit pěkné tutoriály. Program pracuje na principu vkládání sérií screenshotů např. spuštěných aplikací.

Záznam akcí je prováděn v aplikaci a poté je demonstrována simulace této akce. Demo Builder umí automatický nebo manuální záznam. Každý obrázek vlastně představuje frame, který může být editován.

Po záznamu vaší akce můžete vypracovat animaci přidáváním objektů, vizuálních pomůcek a jejich následným nastavováním a manipulováním časové sekvence. Nakonec si hotovou animaci můžete uložit např. ve formátu SWF.

Nákupem získáte licenci pro 1 uživatele s updatem po dobu 1 roku.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku