Produkt Počet kusů Cena s DPH

IdFramer

Pokud si vytváříte digitální album fotografií, ať už doma na vašem počítači nebo třeba pro internetové stránky, jistě občas uvažujete, zda přidat rámeček a pokud ano, tak jaký.

IdFramer toto rozhodování ulehčuje, protože zvolenou fotografii si můžeme předem prohlédnout jak v jednom z několika desítek předpřipravených rámů, tak si vytvořit rám vlastní. Každý rámeček se může skládat z několika vrstev, u kterých můžeme nastavit barvu, šířku, průhlednost či vrhání stínu.

Vedle základní funkcionality přidávání rámečků zvládá program i změnu velikosti fotografie nebo propojení s e-mailovým klientem pro okamžité odeslání konečného dílka.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku