Produkt Počet kusů Cena s DPH

RasterVect

RasterVect umožňuje převádět jakýkoliv rastrový obrázek do vektorového formátu. Rastrové kresby (BMP, TIGG, JPEG, PCX) mohou být také importovány skenováním z originálních podkladů z jakéhokoli scaneru s podporou TWAIN.

Úkolem vektorových formátů ( DXF, WMF, EMF, EPS a AI) je podpora více aplikací užívajících vektorovou grafiku, jimi jsou například AutoCad nebo CorelDraw. Zobrazovací nástroje zahrnují zoomování, scrollování, a výběr barev. Program podporuje 4 metody konvertování, dokáže dodržet měřítko původní předlohy, opravovat a otáčet původní rastrový obrázek, obsahuje různé rastrové filtry (vyhlazování atd.) a umožňuje tisk jak vektorových tak i rastrových kreseb.

Program umožňuje hromadné zpracování (pomocí makra) a kombinovaní rastrových a vektorových formátů.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku