Produkt Počet kusů Cena s DPH

CorelDRAW Graphics Suite 2017 CZ, zvýhodněné balení

Nejvýhodnější cena plné verze CorelDRAW 2017 CZ! Nákupem získáváte balení, které obsahuje CorelDraw 2017 Special Edice CZ + CorelDraw 2017 CZ Upgrade.

 


Typ licence: nová licence
Jazyk: čeština, polština
Počet licencovaných zařízení: 1. Licenční ujednání (EULA) povoluje 3 instalace na uživatele za předpokladu, že nepoběží souběžně.
Dodání: fyzicky (krabice)

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 je nejnovější a nejinovativnější produkt, který byl vyvinut se zaměřením na rychle se vyvíjející technologie a zpětnou vazbu zákazníků. Díky zrychlenému vývoji tak mohou uživatelé naplno využít nejnovější hardware, periferní zařízení a operační systémy k vytvoření a přizpůsobení projektů a dodání profesionálních výsledků v rekordně rychlém čase.

Technologie, která pohání velkou část světa grafického designu, se vyvíjí fascinující rychlostí. Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 vám umožňuje využívat tato vylepšení v plné míře. Můžete snadno vytvářet návrhy s využitím nejnovějších technologií včetně zařízení s perem a zařízení s podporou dotykového ovládání, Microsoft Surface Dial, monitorů Ultra HD 5K a dalšího. Bez ohledu na to, které nové nástroje a příslušenství jsou pro vaše pracovní postupy zásadní, sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 je tady, aby vám pomohla využít investici naplno.

Hlavní novinky CorelDRAW Graphics Suite 2017:

 • Nový nejmodernější nástroj LiveSketch™
 • Vylepšené možnosti ovládání perem a dotykem
 • Rozšířená správa písem a filtrování
 • Optimalizace pro systém Windows 10 a nejnovější hardware


Oceňované nástroje pro grafické návrhy
To nejlepší v ještě lepší podobě – CorelDRAW Graphics Suite 2017 je náš nejnovější a nejinovativnější program pro grafické návrhy! Získáte všechny naše uznávané nástroje, které jsou součástí sady CorelDRAW Graphics Suite X8, a ještě mnohem víc. Přestaňte dělat nákresy na papír a skenovat je a rovnou využijte náš skvělý nový nástroj LiveSketch™, který umožňuje zaznamenat vaše nápady, kdykoli vás popadne inspirace. Naše sada se dodává se špičkovými funkcemi, které vám pomohou snadno a s jistotou vytvářet zajímavé návrhy, grafiku, fotografie a weby.

Otevřete rozšířený panel nástrojů s všestrannými aplikacemi
Ať už máte jakékoli zkušenosti s tvorbou návrhů, talenty a zájmy, sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 nabízí kolekci 7 výkonných aplikací, které uspokojí všechny typy kreativity. Budete ohromeni, kolik různých typů originálních projektů můžete navrhnout!

Snadný začátek

Ať jste nový uživatel nebo ostřílený profesionál, sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 vám usnadní rychlý rozjezd. Seznamte se se základy, v úvodním průvodci si projděte novinky nebo použijte průvodce přechodem pro uživatele aplikací Adobe. Díky pracovním plochám přizpůsobeným pro různé úlohy se můžete ihned pustit do produktivní práce a těžit přitom z vysoce kvalitního obsahu a všestranného výukového systému přímo v aplikacích.

Přizpůsobení

Buďte vždy jako doma se všemi oblíbenými nástroji po ruce! Přizpůsobte pracovní plochu svým momentálním potřebám – je možné měnit třeba i velikost ikon a barvy uživatelského rozhraní či okrajů oken. Procházejte a organizujte písma ve svých projektech pomocí oblíbeného nástroje Corel Font Manager™ 2017. Rozšiřujte své portfolio kreativních nástrojů a obsahu stahováním bezplatných a prémiových aplikací, přídavných modulů, rozšíření, sad písem a dalších položek přímo v rámci aplikací.

Tvorba
Díky intuitivním a vysoce výkonným funkcím tohoto grafického softwaru můžete svůj grafický talent využít naplno. Pomocí funkce vyhledávání a filtrování písem snadno najdete pro své projekty ta pravá písma. Šetřete při návrhu drahocenný čas používáním nového nástroje LiveSketch, který vám umožní zaznamenat prostřednictvím zařízení s podporou pera každý nápad ve chvíli, kdy jej dostanete. Díky nové možnosti úpravy uzlů a vylaďování fotografií pomocí nástroje Retušovací klonování v produktu Corel® PHOTO-PAINT® 2017 můžete pracovat rychleji.

Potěšení
Vaše výstupy budou mít vždy zcela profesionální kvalitu a trvale zaujmou na jakémkoli médiu: od charakteristických logotypů a poutavých marketingových materiálů až po reklamní tabule, grafiku pro web a sociální sítě a mnoho dalších možností. Díky špičkové kompatibilitě s různými formáty souborů a pokročilým nástrojům pro správu barev poskytuje sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 flexibilitu a přesnost, která vyhoví projektům všech typů. A navíc je zde živá a inspirativní komunita uživatelů aplikace CorelDRAW, která vás povede na vaší kreativní cestě.

 

Hlavní novinky nové verze CorelDRAW Graphics Suite 2017:

Nástroj LiveSketch - okamžité vytváření náčrtů a návrhů! LiveSketch je revoluční nový nástroj, který využívá nejnovější poznatky z oblasti umělé inteligence a strojového učení. Na zařízeních s dotykovým ovládáním převádí volné náčrty na precizní vektorové křivky.

Vylepšené vektorové náhledy, uzly a úchyty - upravujte objekty a efekty efektivněji s využitím vylepšených náhledů, uzlů a úchytů, které se neztratí v podkladových barvách vašeho projektu.

Výrazné interaktivní jezdce - díky výraznějším interaktivním jezdcům je práce s výplněmi objektů, průhledností, přechody, vysunutím, vrženými stíny a konturami snadná.

Vlastní tvary uzlů - CorelDRAW 2017 usnadňuje tvarování křivek a objektů tím, že každému typu uzlu přiřazuje unikátní tvar, takže lze snadno identifikovat vrcholové, hladké a symetrické uzly. Můžete si také vybrat tvary uzlů, které nejvíce vyhovují vašim pracovním postupům.

Uživatelské rozhraní podporující dotykové ovládání
- podpora režimu tabletu usnadňuje provádění rychlých úprav dotykem nebo pomocí pera. Nová pracovní plocha Dotyk maximalizuje velikost okna pro kreslení a zobrazuje pouze nástroje a příkazy, které používáte nejčastěji, a navíc můžete přibližovat a posouvat jediným gestem.

Výkonná vylepšení pera - vychutnejte si přirozenější chování při kreslení a dosahujte výraznějších výsledků díky nativní podpoře Microsoft Surface a rozšířené podpoře pera. Zdokonalené uživatelské rozhraní poskytuje okamžitý přístup k odpovídajícím ovládacím prvkům a umožňuje rychle zvolit vlastnosti pera, které chcete využívat. Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 byla vylepšena, abyste mohli prostřednictvím tlaku, umístění, sklonu a otočení pera ovládat řadu nástrojů a efektů.

Import starších pracovních ploch
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 vám umožňuje bez problémů importovat pracovní plochy produktů CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT vytvořené ve verzích X6, X7 a X8. Máte možnost importovat některé prvky pracovní plochy a jiné vynechat. Máte také možnost jejich přidání na aktuální pracovní plochu nebo vytvoření zcela nové konfigurace uživatelského rozhraní. A výběr prvků pracovní plochy, které mají být importovány nebo exportovány, je rychlejší než kdy dříve.

Podpora Microsoft Surface Dial

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 nabízí nativní podporu Microsoft Surface Dial v systému Windows 10. Chcete-li zažít jeden z nejunikátnějších způsobů tvorby a spolupráce s technologií, použijte aplikace CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT obsažené v sadě.


 

Komplexní software pro grafické návrhy
 • Podpora více monitorů, rozlišení 5K a technologie Real-Time Stylus
 • Corel Font Manager™ - snadno spravujte své sbírky písem a používat je bez další instalace museli instalovat
 • Filtrování písem a hledání v nich - stačí použít rychlé hledání s klíčovým slovem „script“, automaticky zobrazí jen ta písma ve vašem počítači, která odpovídají hledání.
 • Zobrazení objektů - usnadněte si správu složitých projektů a kontrolujte viditelnost jednotlivých objektů nebo skupin nezávisle na viditelnosti celé vrstvy
 • Kopírování segmentů křivky - kopírujte a duplikujte části křivek
 • Gaussovské rozostření - nastavujte si míru vrženého stínu a kontrolujte vzdálenost objektů od podkladu a jejich velikosti.
 • Nástroj Retušovací klonování - ostraňujte rušivé prvky prolnutím okolních barev a textur
 • Narovnání obrázků - opravujte zakřivení perspektivy na fotografiích se svislými liniemi a rovnými povrchy (např. architektonické objekty a budovy)
 • Nástroj Nůž - rozdělujte jakýkoli objekt nebo skupinu objektů (vektorových, textových i rastrových), a to úsečkou, čárou nakreslenou od ruky nebo Bézierovou křivkou.
 • Přizpůsobení pracovní plochy - přizpůsobte si ji tak, aby odpovídala vašim pracovním postupům a vy se tak rovnou pusťte do produktivní práce
 • Pomoc při zahájení práce - seznamte se se základy, v úvodním průvodci si projděte novinky
 • Dialogové okno Okraj a průchodka - vytvářejte snadno reklamní pruh z celé stránky nebo jen z vybraných objektů.
 • Komunita CorelDRAW a SDK Developer - pomocí webu komunity CorelDRAW a SDK Developer si můžete vytvářet vlastní nástroje pro automatizaci.
 • Jednoduché a profesionální návrhy webových stránek - přidávejte exponované video a zvuk, vkládejte aplikace online a využívejte SEO
 • Výukové materiály a rady odborníků - rostoucí knihovna dynamických výukových materiálů (videokurzy, webové semináře, výuková videa a rady)
 • Snadný náhled písem a rozšířené typografické nástroje - zvolte to správné písmo pro každý projekt, zobrazejte si náhledy a experimentujte s různými typy písmen před použitím
 • Speciální efekty a pokročilé úpravy fotografií - speciální efekty, nové fotografické efekty a podpora RAW
 • Přesné nástroje pro návrh a kreslení - vylepšené funkce pro rozvržení zajistí, aby každý prvek na stránce byl přesně tam, kde má být.
 • Generátor kódů QR - vytvářejte a přidávejte ke svým návrhům unikátní kódy QR
 • Zabudovaná služba Výměna obsahu – online úložiště plně integrované s aplikacemi sady.
 • Rozšířená podpora písem OpenType - pokročilých typografické funkce funkcí jako jsou ligatury, ornamenty, kapitálky, ozdobné varianty a další funkce.
Obsah balení:
 • CorelDRAW® 2017 – Vektorové ilustrace a stránkový zlom
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2017 – Úpravy obrázků
 • Corel Font Manager™ 2017 – Správa písem TrueType a OpenType
 • Corel® PowerTRACE® 2017 – Převod rastrů na vektorovou grafiku (zahrnuto v aplikaci CorelDRAW X8)
 • Corel® CONNECT™ 2017– Program pro vyhledávání obsahu
 • Corel® CAPTURE™ 2017 – Nástroje pro tvorbu snímků obrazovky
 • Corel® Website Creator™ 2017* – Návrh webových stránek
Podpůrné aplikace
 • Průvodce čárkovým kódem a oboustranným tiskem
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4* – Modul plug-in pro zvětšení digitálních obrázků
 • Microsoft Visual Basic for Applications 7.1– Automatizace úloh
 • Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2015 – Automatizace úloh a pokročilé projekty s makry
 • Barcode Wizard – Generátor čárových kódů ve formátech průmyslových standardů
 • Duplexing Wizard – Průvodce pro oboustranný tisk
 • Modul GPL Ghostscript pro rozšířenou podporu formátů EPS a PS (ZIP) – Rozšířená podpora souborů EPS a PS
 • WhatTheFont – Identifikátor písem online
Součástí balení:
 • 10 000 klipartů a digitálních obrázků
 • 2 000 digitálních fotografií s vysokým rozlišením
 • 1 000 písem OpenType
 • 350 profesionálně navržených šablon
 • 2 000 šablon vozidel
 • 500 rámečků (interaktivní a fotografické)
 • 600 výplní (přechodové, vektorové a rastrové)
Dokumentace
 • Stručná úvodní příručka
 • Stručná referenční příručka
 • Soubory nápovědy
Výuka
 • Více než 5 hodin instruktážních videosnímků (je potřebné připojení k internetu)
 • Interaktivní úvodní průvodci
 • Video rady a vysvětlení od odborníků
 • Přístup k sekci Discovery Center z uvítací obrazovky
 • Ukotvitelný panel Rady
 • Video rady
 • Tipy a triky
Systémové požadavky:
 • Microsoft Windows 10, Windows 8.1 nebo Windows 7 (32bitová nebo 64bitová verze) s nejnovějšími aktualizacemi a balíky Service Pack
 • Intel Core i3/5/7 nebo AMD Athlon 64
 • 2 GB paměti RAM
 • 1 GB volného místa na pevném disku
 • Vícedotyková obrazovka, myš nebo tablet
 • Rozlišení obrazovky 1280 × 720 na 100 % (96dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 nebo novější
 • Microsoft .Net Framework 4.6
 • Jednotka DVD (vyžadována při instalaci krabicové verze)
 • *Pro stažení aplikace je vyžadována ověřená verze sady CorelDRAW Graphics Suite a připojení k internetu. Chcete-li získat přístup k funkcím online a k obsahu, který je dodáván spolu se softwarem, je třeba, abyste se přihlásili, a tím ověřili svou kopii sady CorelDRAW Graphics Suite. Produkt lze ověřit po instalaci sady, před spuštěním aplikace nebo během používání aplikace.

Pro přihlášení s cílem ověřit sadu CorelDRAW Graphics Suite, přijímat aktualizace výkonu a stability, získat přístup k obsahu online a používat některé funkce, jako jsou kódy QR či služba Výměna obsahu, je vyžadováno připojení k internetu. Sadu CorelDRAW Graphics Suite je možné používat offline, pokud se připojíte k internetu alespoň jednou měsíčně, aby výrobce mohl ověřit vaši softwarovou licenci.
Licenční ujednání (EULA) povoluje 3 instalace na uživatele za předpokladu, že nepoběží souběžně.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

CorelDRAW
Nová licence:

5 867 Kč CorelDRAW Graphics Suite Special Edition CZ 2019

2 260 Kč CorelDRAW Home & Student Suite 2019, BOX

14 999 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2019 CZ, WIN, ESD

19 279 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, WIN, ESD

19 243 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, WIN, BOX

19 279 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, MAC, ESD

19 243 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, MAC, BOX

8 590 Kč CorelDRAW Graphics Suite, 365 dní, předplatné na 1 rok

3 928 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, WIN, EDU, 1 uživatel, ESD

3 928 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, MAC, EDU, 1 uživatel, ESD

58 899 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, WIN, Classroom licence 15+1, ESD

58 899 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, MAC, Classroom licence 15+1, ESD

3 911 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, WIN, BOX, CorelSure Maintenance, 1 rok

3 871 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, MAC, ESD, CorelSure Maintenance, 1 rok

3 911 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, MAC, BOX, CorelSure Maintenance, 1 rok

3 871 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, WIN, ESD, CorelSure Maintenance, 1 rok

18 145 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2019 CZ, MAC, ESD

17 095 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2019 CZ, WIN, BOX

17 808 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2019 CZ, MAC, BOX

2 643 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2019 CZ, WIN, EDU, 1 uživatel, ESD

2 643 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2019 CZ, MAC, EDU, 1 uživatel, ESD

11 361 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2019 CZ, WIN, Classroom Licence 15+1, ESD

11 361 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2019 CZ, MAC, Classroom licence 15+1, ESDZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku