Produkt Počet kusů Cena s DPH

Zoner Callisto 5 BOX

Zoner Callisto 5 je univerzální grafický editor pro nejširší použití. Soubor profesionálních nástrojů pro dosažení skvělých výsledků při tvorbě dokumentů i ilustrací. Nejsnazší cesta do světa grafiky. Využijete jej k tvorbě všech druhů tiskovin a internetové grafiky. Podle nezávislých testů jeden z nejrychlejších grafických editorů na světě se snadným ovládáním. Skvělý doplněk pro uživatele programu Zoner Photo Studio.

Zoner Callisto 5 využijete k tvorbě propagačních tiskovin a letáků, stejně jako ilustrací do dokumentů, vizitek, cenovek, hlavičkového papíru, pohlednic, nápisů, blahopřání, ale také plánků, schémat, nákresů atd. Díky kvalitnímu vyhlazovacímu algoritmu při exportu do bitmapových formátů lze Zoner Callisto 5 s výhodou využít i při tvorbě grafiky pro internet a pro elektronické publikace. Zoner Callisto 5 charakterizuje snadné, intuitivní, důkladně promyšlené ovládání blízké i neprofesionálnímu uživateli.

Grafika pro nejrůznější příležitosti
Nástroje pro výrobu tiskovin: vizitky, letáky, graficky zpracované ceníky, hlavičkové papíry, cenovky, obálky, blahopřání, novoročenky a další. Pokročilá práce s textem, komplexní nástroj pro čárové kódy, široké možnosti tisku, včetně dynamicky generovaných dokumentů a kalendářů. Galerie klipartů pro snadné vkládání bitmapové a vektorové grafiky. Export dokumentů do formátu PDF.

Ilustrace a grafické návrhy
Nástroje pro kreativní přípravu ilustrací, log, grafiky pro prezentace apod.: geometrické tvary včetně předdefinovaných polygonů, pokročilá práce s křivkami, jednobarevné a fraktální výplně, šest druhů přechodových výplní, definice stylu pera, transparence objektů, práce s textem, logické operace mezi objekty a další pokročilé nástroje pro vektorovou grafiku.

Plánky a schémata
Vše potřebné pro vytváření orientačních plánků, marketingových blokových schémat, nákresů procesů apod.: transformace, zarovnání, sjednocení velikosti, definovatelná síť, vodicí linky, styly pera a výplní. Jednoduchý export, tisk velkých formátů dokumentů.

Grafika pro webové stránky
Pokročilý export do bitové mapy s náhledem výsledku, ovlivnění kvality výstupu, měření v jednotkách obrazových bodů. Snadná příprava grafiky pro animace v programu Zoner GIF Animátor 5

Podpora vytváření čárových kódů
Zoner Callisto obsahuje speciální nástroj pro vkládání čárových kódů používaných v tuzemsku i zahraničí. Podporovány jsou následující typy čárových kódů: EAN 13, EAN 8, UPC A, UPC E, ITF, ISSN, ISBN, Code 128, UCC/EAN 128, Code 39, Code 93, Codabar, Postnet a celá skupinu kódů typu 2/5.

Bonus zdarma
Součástí krabicové verze získáte kromě samotné licence také zajímavé bonusy ZDARMA.

Balení obsahuje:

 • Zoner Callisto (instalační CD)
 • České kliparty 1+2+3 komplet
 • 111 plně lokalizovaných řezů TrueType fontů
 • Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


  Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku