Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Snap 10

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows
Tato licence je určena i pro komerční použití. 

Ashampoo Snap 10 - umožňuje zachytit, upravovat a sdílet obsah obrazovky jako jednotlivé obrázky nebo videa. Aplikace také obsahuje výkonné funkce pro úpravu obrázků. Kromě běžných oprav fotografií nabízí Ashampoo Snap 10 mnoho nástrojů, jak přidat dodatečné informace nebo zvýraznit obsah obrázků pomocí šipek a dalších značek. To usnadňuje vizualizaci a vysvětlení složitějších záležitostí. Hotové obrázky a videa je možné nahrát na všechny běžné poskytovatele cloudových služeb a Ashampoo Webspace přímo z aplikace.
 
Podívejte se na seznam funkcí a vylepšení Ashampoo Snap 10


 Ashampo Snap 10
 
Klíčové vlastnosti: 
 
Udělejte libovolný snímek obrazovky
Neexistuje žádný jednodušší způsob, jak vytvořit screenshoty a videa než při použití programu  Ashampoo snap 10 - zachyťe a dále upravujte jakýkoliv obraz na monitoru.

Přesné zachycení obrazovky
Použijte přesnost každého pixelu na printscreenech. Označte si celou obrazovku, jednotlivé webové stránky nebo úseky, a přeměňte je na obrázky nebo videa. Pracujte s časovačem, automatickým procházením webových stránek a využijte inteligentní rozpoznávání textu. A to vše pouhým jedním kliknutím nebo stiskem klávesy.

Všechny potřebné informace v jediném obrázku
Snap 10 umožňuje snadno a rychle sdílet důležité informace s ostatními. Pomocí šipek, grafiky, automatického číslování a mnoho dalších možností můžete proměnit své obrázky na snadno pochopitelné návody. Ušetřete si tak čas a námahu a zbavte se nepohodlných popisů! Ukazujte beze slov - vše rychlé, snadné a na dosah, přesně jak potřebujete.
 
Tvořte krásná a originální videa
Upravujte svá videa a přidávejte texty, kresby a hlasový doprovod. Můžete i vepisovat poznámky přímo do videa. Vizualizujte pomocí kliknutí myší - ideální pro přípravu online návodů. Nezapomeňte také používat  vodoznak, který ochrání vaší tvorbu.

Pracuje s jakýmkoliv displejem
Při práci na multi-dotykových zařízeních se můžete setkat s velkým množstvím rozlišení obrazovek a nastavení DPI. Snap 10 automaticky přizpůsobí nastavení zobrazení pro ty nejlepší výsledky nezávisle na velikosti displeje

Ideální pro weby
Snap 10 umí také zahrnout informace o zdrojích a to graficky jako součást obrázku, nebo obsahová metadata. Snap 10 urdrží vše organizované a přehledné. A pokud potřebujete sdílet obrázky, můžete tak přidat odpovídající odkaz automaticky. Pokud tedy potřebujete zachytit celé webové stránky, textové prvky nebo jen zachytit více oken Ashampoo Snap 10 je tou pravou volbou.

Střih videa pro dokonalý film
Video můžete ještě dále upravovat podle potřeb: vystřihnout nepotřebné scény, odstranit reklamy, nebo rozdělit jednotlivá videa do epizod. S Ashampoo Snap 10 nepotřebujete žádný další software! Velice jednoduchý editor pomáhá uchovat jen ty nejdůležitější části. Poté jednoduše připojíte další video nebo exportujete GIF animaci!

Bezpečně posílání nebo nahrání do cloudu
Chtěli byste získat přístup k obrazu odkudkoliv? Ashampoo Snap 10 má pro vás řešení: posílejte obrázky e-mailem, ukládejte do Ashampoo webového prostoru, nebo je nahrávejte na všechny běžné cloud služby (Dropbox, Microsoft OneDrive nebo Disk Google). Pokud je potřeba,  vaše snímky mohou být optimalizovány do potřebné velikosti před odesláním e-mailu nebo jeho nahrátí do cloudu.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/8.1/7
Připojení k internetu pro aktivaci programu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Snap
Nová licence:

397 Kč Ashampoo Snap 11

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

589 Kč Ashampoo Snap 11 UpgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku