Produkt Počet kusů Cena s DPH

Arkanoid 4000

Arkanoid 4000

Jako u každého Arkanoidu, je i cílem pomocí plošinky pohybující se v dolní části obrazu a míčku, který plošina odráží, zničit všechny cihličky rozestavěné na jednotlivých úrovních hry. Čím se hra Arkanoid 4000 odlišuje od ostatních podobných je nádherné pozadí a to, že je herní plocha umístěna do jakéhosi zavěšeného rámu s oblými rohy. Odrazy tedy fungují občas trochu jinak, než jsme zvyklí a navíc se při každém odrazu míčku o rám celá herní plocha mírně zachvěje. Pod některými cihličkami jsou uschovány bonusy zvětšující plošinu, zvyšující počet míčků ve hře, přidávající životy a podobně. Je příjemné, že například bonus zvětšující šířku plošiny je trvalý a neztratí se ani při přechodu mezi úrovněmi.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku