Produkt Počet kusů Cena s DPH

Atomic Cannon

Atomic Cannon je zábavná arkáda určená nejen ke hře pro jednoho hráče, ale podporuje také až 16 hráčů v multiplayeru. Své protivníky v ní můžete ničit 50 druhy různých zbraní včetně atomové bomby. Systém hry je velice jednoduchý - proti sobě stojí na hrací ploše dva tanky, které na sebe jeden po druhém střílí různými zbraněmi. Hráč ovlivňuje sklon hlavně, sílu střely a zbraň a to podle toho, kde se protivník nalézá a jaký fouká vítr.

Zkrátka se jedná o klasickou hru tanky. Avšak toto zpracování je velice povedené, grafika pozadí je velice pěkná (hra nabízí až 25 různých pozadí), zobrazení tanků neurazí, ale grafika střel je velice povedená. Každý projektil je doprovázen nejen zvukem, ale hlavně velice pěkně zobrazenou kouřovou stopou. Dále pak zaujme pěkné zpracování počasí, budete tak bojovat v dešti, sněhu nebo v prašné bouři, kdy budete muset přizpůsobit taktiku i aktuálnímu počasí.

Pokud jste někdy klasické tanky hráli, pak si hru Atomic Cannon nenechte ujít. A pro ty, kdo klasické tanky nikdy nehráli je Atomic Cannon téměř povinností.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku