Produkt Počet kusů Cena s DPH

Beetle Ju

Jednoho pátečního večera sledoval Ju doma v televizi jeho oblíbenou show. Najednou uslyšel podivné zvuky a v místnosti se objevili strašidelné stíny ... Co to může být? Hromada zrůdných monster zahltila jeho celý svět! Jaké další problémy bude Ju mít? Jaká dobrodružství ho čekají? Jděte do toho! Staňte se hrdinou!

Jedná se o klasickou arkádu plnou padajících kamenů, ve které budete muset využít i váš mozek. Ocitnete se v roli malého broučka Ju (od Junior) s velkými problémy. Všechny zrůdné příšery musíte zničit! Použít u toho můžete buď padající kameny nebo výbušné bomby. Ve hře naleznete řadu doplňkových bonusů.

Hra je provedena ve velmi hezké pohádkové grafice a je doplněna o příjemný zvukový doprovod. Jistě stojí nejen za vyzkoušení!

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku