Produkt Počet kusů Cena s DPH

Bomberic

Hra Bomberic se odehrává v bludišti plném obludných monster. Hlavní postava hry - tedy vy - má za úkol sesbírat daný počet klíčů, s jejichž pomocí může otevřít bránu do dalších levelů. Klíče jsou schovány ve zdech bludiště. Abyste mohli klíče sebrat, musíte odbourávat pomocí min a bomb zdi. K dispozici máte nekonečné množství bomb a nejvíce 20 min.

Za sesbírané poklady, které se objevují ve všech částech labyrintu získáváte body. Body získáváte také za zneškodnění obludných monster, která vás v bludišti ohrožují.

Základní vlastnosti hry:

  • nekonečný počet úrovní
  • příjemný hudební doprovod
  • grafický mód 640*480 nebo 800*600
  • pěkná grafika
Registrací hry získáte přístup ke všem levelům a přídavným funkcím hry. Zmizí také nápis UNREGISTERED. Výhodou je, že všechny budoucí verze máte zdarma.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku