Produkt Počet kusů Cena s DPH

Little Bombers Return

Bomberman se zapsal do historie her na PC a tak není divu, že na způsob této hry vzniklo již nespočet variací. Little Bombers Returns si zachovala osobitou tvář a ctí tradice svých originálních předchůdců, takže nečekejte nic nového. Kromě grafiky, panáčků a zvuků s opravdu nic nezměnilo. Cílem hry je ,,odprásknout" všechny nepřátele a najít ukryté dveře do dalšího levelu.

Plná verze hry obsahuje 19 různých bonusů, 9 herních polí v 9 levelech, 20 typů nepřátel a neuvěřitelné dva druhy multi-playera. První způsob multi-playera je kooperativní hra proti potvůrkám a druhý je mód "Battle", kde musíte zničit jeden druhého.

U této hry se pobaví celá rodina - to vám zaručujeme.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku