Produkt Počet kusů Cena s DPH

QuadroNoid - The Magic Worlds

QuadroNoid - The Magic Worlds je absolutně nová předělávka populární hry Arkanoid. Do hry bylo přidáno několik zajímavých prvků a hra je opravdu až neuvěřitelně zábavná! Hlavním rozdílem mezi QuadroNoidem a klasickým arkanoidem je v tom, že si můžete vybrat ze 4 druhů her - Arkanoid, DoubleNoid, TripleNoid, QuadroNoid.

Úkol hry je jednoduchý a nijak se od známého arkanoidu neliší - musíte rozbít všechny kostičky nebo chcete-li cihličky v každém levelu, což vám umožní postup do levelu dalšího. Na cestě vás čeká mnoho bonusů, které vám pomohou při vašem snažení.

Hra má velice povedenou 32 bitovou 3D renderovanou grafiku, velké množství levelů v 6 episodách, jednoduše nastavitelnou obtížnost hry, pěkný hudební doprovod i zvukové efekty. Navíc QuadroNoid obsahuje editor levelů, za jehož pomoci můžete vytvářet vlastní úrovně a dopřát si maximální požitek ze hry.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku