Produkt Počet kusů Cena s DPH

SuperStar Chefs

Další klasická plošinovka. V této je vaším úkolem pomoci nešťastnému šéfkuchaři záskat zpět tajný recept. Cesta vede přes mnoho úrovní a na každé je nutno posbírat co nejvíce surovin a pak získat klíč ke dveřím, jež vám povolí postup dále. Samozřejmě je třeba vyhýbat se nepřátelským příšerkám a dbát na tak na své zdraví.

Pokud se vám teď začínají vybavovat jména jako Mario Brothers či Bubble Bobble není se čemu divit. Nápad totiž není ničím novým. Zpracování je nicméně velice povedené, ručně prokreslovaná grafika pěkná a hra je dobře hratelná a zábavná. Hru mohou hrát i dva hráči najednou.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku