Produkt Počet kusů Cena s DPH

Bejeweled

Zábavná logická hra, ve které musíte do svislé nebo vodorovné řady seskupit alespoň 3 kameny stejné barvy. Hra pracuje ve dvou módech - normálním a na čas. Ať jste omezeni časem, nebo ne, princip je stále stejný... Stačí jen přehodit dva sousední kameny, aby se utvořila řada. Pokud se tahem žádná řada neutvoří, vrátí se tah automaticky zpět. K dispozici je také nápověda, která vám ukáže možný tah (za určitou cenu ovšem).

Samozřejmou součástí hry (po zaregistrování) je žebříček nejlepších výsledků, který poslouží pro rodinné nebo vnitropodnikové soupeření.

Stejně jako ostatní hry firmy PopCap Games, je i tato velmi dobře graficky zpracována a profesionalita vývojářů se nezapře.

Zkušební verze neumožňuje uchovávat žebříček nejlepších výsledků a spouští se velmi pomalu. Tato omezení odstraníte koupí plné verze a navíc tím podpoříte vývojový tým v další práci.

K aktivaci je nutné připojení k internetu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku