Produkt Počet kusů Cena s DPH

AirXonix + 3D live Snooker

AirXonix je moderní 3D remake známé hry Xonix. V této hře máte za úkol ovládat zařízení, které se pohybuje přes pole s několika koulemi uvnitř.

Cílem je vystrnadit koule z co možná největšího území. Pohybujete se v reálném trojrozměrném prostředí plném speciálních grafických efektů. Nové druhy příšer a kvantum dalších bonusů posunuje hru na úplně novou úroveň.

V plné verzi obsahuje AirXonix 5 různých typů her a přes 80 úrovní.
Pravidla jsou snadná a tak hra může poskytnout dlouhodobou zábavu hráčům libovolného věku.

3Dlive Snooker je simulací skutečného snookeru. Její předností je hlavně pěkná 3D grafika, skvělé zvuky a realistická geometrie celého prostředí.

Umožní vám hrát krátký snooker (na 10 červených koulí) nebo plný (na 15).

Pokud Vás přestane bavit hrát sám proti počítači, je zde i možnost multiplayeru včetně on-line hry přes internet nebo síť.

Nákupem tohto balíku ušetříte více než 300,- Kč oproti jednotlivému nákupu

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku