Produkt Počet kusů Cena s DPH

Zoo Tycoon 2 Win32 Eng CD

Společnost Microsoft vstupuje na pole velmi oblíbených ekonomických strategií s originálním nápadem. Ve své nové hře Zoo Tycoon vás staví do role majitele a ředitele zoologické zahrady a dává vám do ruky všechny nástroje potřebné k realizaci vašich představ. Z malého výběhu pro toulavé psy můžete vytvořit světoznámou ZOO, před jejímiž obyvateli budou závistí blednout ostatní zahrady na celém světě.

Celkem bude mít k dispozici ve svém panství přes čtyřicet různých živočichů. Některé, jako zebry, lvy a šimpanzi vám budou k dispozici hned od začátku, jiné si budete muset zasloužit výzkumem a získanou popularitou a prestiží. Každé začátky bývají těžké, ale hra sama vám ukáže, jak se vypořádat s obtížemi manažerské pozice v ZOO.

Zoo Tycoon nabízí dvě možnosti hraní. Buď se ocitnete ve své zoologické zahradě přímo a budete dělat, co uznáte za vhodné, nebo vám hra v jednom ze třinácti scénářů vytyčí body a vy se je budete snažit splnit.

Pamatujte ale, že to, jak se staráte o svá zvířata bude mít dopad na ekonomickou situaci vaší zoologické zahrady. Hladová a nespokojená zvířata se nebudou líbit návštěvníkům a ti už se znovu nevrátí. Krmte tedy své svěřence, starejte se o jejich příbytky a ani na chvíli na ně nezapomínejte.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku