Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cute Password Manager Pro

Pravidelně navštěvujete několik webových stránek, které vyžadují přihlášení? Určitě jste slyšeli bezpečnostní experty, kteří upozorňují nepoužívat jedno heslo k ochraně Vašich dat a nenechat webové stránky ukládat Vaše údaje. Určitě bojujete s hesly, které si špatně pamatujete  a nemůžete najit bezpečné místo. Jestliže je uložíte do PC, je zde nebezpečí, že budou objeveny a použity.

Cute Password Manager je jednoduchý k používání, bezpečnostní manager hesel a automatického vyplňování do software (uživatelské ID a heslo)

Cute Password Manager ukládá  přihlášení na web stránkách do lokalního disku s 256 bit AES encrypt ion a vykonává “one-clik” přihlášení. Je potřeba Hlavní heslo, které je třeba ke všem ostatním heslům a soukromým informací.

Mezi hlavní funkce Cute Password Manager patří:

- Automatické vypolňová v prohlížeči
- Automatické vyplňová formulářů
- Ukládání oblíbených položek
- Anti-Phishing
- Redukce hesel do jednoho hlavního
- Možnost použití na USB a přenosných zařízení
- Automatické odhlášení

 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku