Produkt Počet kusů Cena s DPH

DisCryptor Business Edition 1pc / 1 rok

Monitorování zaměstnanců, rodičovská kontrola, anti-keylogger

DisCryptor Business je vhodný pro náročnější uživatele, živnostníky a malé společnosti (do 30 počítačů). Jednoduše zabezpečí přenosná média pro případ krádeže nebo ztráty. Zabrání nevyžádaným přístupům k obsahu vašich disků. Zaručuje bezpečné uložení hesel, PINů a bezpečnostních klíčů.
S funkcí monitorování zaměstnanců získáte dobrý přehled o využití pracovní doby vašich zaměstnanců. Pomocí blokování přístupu můžete zabránit nežádoucím manipulacím s firemními dokumenty. Funkce rodičovská kontrola vám umožňuje dohlížet na činnost vašich dětí při práci s počítačem a omezit tak potenciální rizika. Nástroj Anti-keylogger zaručuje spolehlivou aktivní ochranu proti programům snažícím se ukrást vaše osobní údaje, které zadáváte do svého počítače. V případě potřeby se můžete obrátit na technickou podporu.  

Hlavní přednosti

  • Anti-keylogger zlikviduje špionážní programy, zaznamenávající stisky kláves
  • Aplikační zámek umožní sledovat nežádoucí změny ve vašich programech
  • Blokování přístupu zamezí připojení nových zařízení k počítači
  • Monitorování zaměstnanců vám pomůže snížit náklady a optimalizovat pracovní procesy
  • Rodičovská kontrola ochrání vaše děti před nebezpečným obsahem a uživateli

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku