Produkt Počet kusů Cena s DPH

OutLock

Plug-in pro Microsoft Outlook 2000/2002 (XP)/2003, který vám po nainstalování umožní zašifrovat těla zpráv e-mailů uložených v tomto poštovním klientovy.

Program se automaticky integruje do Outlooku a přidá novou lištu se dvěma hlavními tlačítky: lock a unlock. Pokud pro vybranou zprávu použijete lock, pak se e-mail zašifruje a zabezpečí zadáním hesla. Pro opětovné převedení těla elektronického dopisu do čitelné podoby je nutno kliknout na unlock a zadat správné heslo.

OutLock se hodí zvláště na počítače, kde má k vašemu poštovnímu účtu přístup více lidí. Pomocí zašifrování můžete jednoduše ochránit osobní a jinak citlivé informace bez nutnosti jejich kopírování a vymazávání.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku