Produkt Počet kusů Cena s DPH

Sax2 Network Intrusion Detection System 2.1

Ax3soft Sax2 Network Intrusion Detection System je profesionální software, který vyhledává a působí jako prevence (NIDS) v realném čase, 24/7 network monitor, pokročilé analyzování a automatické odhalení

S proniknutím do podstaty všech operací ve Vašem systému, Sax2 Network Intrusion Detection System snadno izoluje a vyřeší problémy a odhaluje slabá místa v systému, bezpečnostní strategie a známky napadení v síti a poté zajistí nápravu .

Správci sítě mohou přímo sledovat požadavky protokolu HTTP, e-mailové zprávy, FTP přenosů, stejně jako real-time aktivit a pro rychlé zasílání zpráv, jako je MSN.

Sax2 Network Intrusion Detection System je snadná aplikace, kterou uvítají jak  odborníci z oblasti IT a tak i začínající uživatelé.

Hlavní rysy Sax2 Network Intrusion Detection System:

Network Based
Sax2 Network Intrusion Detection System je Network-based ISD. Sbírá, filtruje a analyzuje přesun, který prochází specifickou síťovou lokací.
Intrusion Detection and Prevention
Detekuje druhy komplexních útoků ve Vaší síti.
Analýza provozu
S jeho real-time displejem a statistickým analýzami přesunu celé sítě, síťové zdroje nešvarů.
Zapisování údálostí
Zaznamenává akce a citlivé události v celé síti.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku