Produkt Počet kusů Cena s DPH

iSpeed

Obvykle vám klasické nastavení TCP/IP připojení při instalaci Windows nenabídne optimální podmínky. Jednoduché změny, které získáte používáním programu iSpeed vám mohou zvýšit rychlost připojení o 60 % i více! To se projeví např. rychlejším browsováním, kratším stahováním nebo rychlejšími reakcemi při hraní her přes internet. iSpeed přináší také testovací utilitu a statistické grafy, na kterých jasně uvidíte jak se vaše připojení zefektivnilo.

Program nabízí také Host file editor, který vám pomůže zkrátit časy připojení na často navštěvované stránky. Pro případ, že by se vám program nelíbil, obsahuje také funkci pro návrat registrů do původního stavu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku