Produkt Počet kusů Cena s DPH

Net Control2 - 10 client license

Net Control2 (dříve pod názvem Remote Vaccine) je snadno použitelná síťová utilita, která pomáhá ovládat výuku na mnoha počítačích současně. Jedná se o poměrně mocný nástroj, který pomůže učitelům, síťovým administrátorům, počítačovým technikům či při podnikových školeních.

Tento program pro administraci umožňuje na dálku zamknout myš či klávesnici a poslat nebo spustit jakýkoli soubor na více počítačích najednou. Program umožňuje celkově ovládat dané počítače a pomáhat tím při výuce. Program plně spolupracuje s programem Drive Vaccine. Umožňuje vypínat, restartovat, odhlásit uživatele a také probudit počítače po síti (Wake on LAN)

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku