Produkt Počet kusů Cena s DPH

VNC Viewer Plus , licence pro 1PC na 1rok

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

VNC Viewer Plus - počítače se speciálními procesory Intel® Core™ vPro™ využívají výhod VNC-kompatibilních serverů vložených přímo na čip počítačů Intel Core vPro s Intel AMT verze 6 až 11, umožňující permanentní vzdálený přístup a kontrolu, pro snazší údržbu, diagnózu a opravu komplexního selhání OS nebo načítání systému. Všechny počítače Intel AMT potřebují funkční síťovou kartu a zdroj (ze zásuvky, baterie). Intel AMT verze 12 nejsou v současné době podporovány.

Klíčové vlastnosti:
 
Vzdálený restart, správa napájení a image mounting
VNC Viewer Plus může zůstat připojený i při restartu počítače, takže můžete sledovat načítání systému nebo kongigurovat BIOS, vzdáleně zapínat a vypínat počítač pro úsporu energie. Dále můžete sdílet instalační média pro načtení nového počítače nebo pro opravu OS na dálku.

Stále jako standardní VNC Viewer
Poté, co je Intel AMT počítač spuštěn na přihlašovací obrazovku již funkčního OS, VNC Viewer Plus vám poskytuje nepřetržitou vizuální kontrolu plochy počítače jako standardní VNC Viewer.
Pozn.: VNC Viewer Plus není kompatibilní s VNC Connect a nemůže se připojit pomocí služby RealVNC Cloud.

Úplně bezpečný
Využijte bezpečností funkce vestavěné do systému Intel AMT out-of-the-box. S dodatečnou konfigurací můžete šifrovat připojení pomocí TLS nebo Mutual TLS a bránit se tak proti snoopingu, útokům typu man-in-the-middle a paketování.
 
Intuitivní použití
Sdílení obrazovky je velmi jednoduché. Připojte se k vašemu počítači Intel AMT a vestavěný server VNC automaticky přenese displej v reálném čase do VNC Viewer Plus, který odešle zpět do počítače pohyby myši, klávesnice a dotykové ovládání, jakmile je provedete. Jako kdybyste seděli přímo u počítače.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7
Windows Server: 2016/2012 R2/2012/2008 R2

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku