Produkt Počet kusů Cena s DPH

IE Accelerator

IE Accelerator slibuje zrychlení práce s Internet Explorerem 2x až 6x. Je založen na znalosti vnitřních pochodů v Internet Exploreru. Zvyší počet souběžných kanálů při stahování, čímž zrychlí nahrávání jednotlivých stránek. Zrychlení lze pozorovat zvláště pokud má otevíraná www stránka mnoho obrázků. IE Accelerator může pracovat se všemi druhy připojení - s modemem, LAN, ISDN či kabelem.

IE Accelerator by měl běžet v paměti po celou dobu připojení, přičemž zabere méně než 1% zdrojů CPU a přibližně 2 MB paměti. Použít jej lze k urychlení práce všech verzí Internet Exploreru ve všech operačních systémech Windows.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku