Produkt Počet kusů Cena s DPH

Teleport Pro

Teleport Pro je všestranný vysokorychlostní nástroj pro stahování dat z Internetu. Spustit lze až deset stahování stránek současně, zpřístupní i heslem chráněná místa, filtruje soubory podle velikosti a typu, vyhledává podle klíčových slov a mnohem více.

Teleport Pro umí číst HTML 4.0, CSS 2.0 a DHTML. Je to jeden z mála webspiderů, který opravdu nalézá všechny soubory na všech místech. Podporuje i aplety v jazyce Java , projektové plánování a opětovné spojení.

Teleport pro umí:

  • Stahovat všechno nebo část webu, který chcete a umožní vám v něm následně brouzdat přímo z vašeho harddisku mnohem rychleji.
  • Vytvořit přesný duplikát, nebo zrcadlo webu, spolu s podadresářovou strukturou a všemi soubory.
  • Hledat na webu soubory konkrétního typu a velikosti.
  • Stahovat seznam souborů na známých adresách atd.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku