Produkt Počet kusů Cena s DPH

Throttle 8

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

Throttle 8 pro Windows - nainstalujte Throttle a užijte si rychlejší internet! Stahujte soubory a procházejte web ještě rychleji, díky změnám, které Throttle provede na vašem počítači.
 
Throttle upgraduje váš počítač a modem, a tím umožňuje rychlejší stahování souborů, procházení webu a hraní her bez lagů. Už vás unavuje nekonečné načítání webových stránek a pomalé stahování souborů? Throttle okamžitě zvyšuje rychlost vašeho připojení. Throttle je jeden z nejlepších programů pro akceleraci připojení. Pracuje s připojením: kabelem, DSL, U-Verse, Fios, vytáčením, satelitem a mobilním telefonem (2G/3G/4G). Můžete tak snadno upgradovat své připojení bez nutnosti dodatečných měsíčních poplatků.

Klíčové vlastnosti:
 
Rychlé stahování
Okamžitě zrychlí stahování souborů. Už žádné zbytečné čekání při stahování velkých souborů. Díky Throttle trvá stahování mnohem kratší dobu.
 
Jednoduché použití
Jednoduše si stáhněte a nainstalujte Throttle, klikněte na jedno tlačítko a prohlížení webu, stahování a hraní her online bude okamžitě rychlejší!
 
Bezpečný a stály
Změny, které Throttle provede na vašem počítači a modemu, jsou zcela bezpečné a trvalé. Spusťte ho jednou a internet bude trvale rychlejší.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7/Vista/XP
Windows Server: 2012/2008/2003

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku