Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:00–16:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

MathDaisy Academic

Kód produktu: 10169
Převod dokumentu s rovnicemi do formátu digitální mluvící knihy pro studenty s poruchami zraku a učení
více o produktu
  • Typ: Elektronická licence
Elektronicky / Dodáváme do 1 - 2 pracovních dnů (Co to znamená?)
2 702 Kč 2 233 Kč bez DPH

MathDaisy™ usnadňuje ukládání dokumentů Word s rovnicemi ve formátu přístupném pro studenty se zdravotním postižením nebo poruchami učení.

Jste učitel nebo profesor, který potřebuje připravovat čitelné dokumenty Microsoft Word pro studenty s poruchami zraku nebo učení? MathDaisy™ Vám umožní uložit dokumenty ve formátu DAISY Digital Talking Book (digitální mluvící kniha). Vaši studenti pak mohou použít MathPlayer™-free DAISY přehrávací software - pro čtení materiálů ve třídě takovým způsobem, který nejlépe vyhovuje jejich schopnostem a preferencím.

Co to vlastně DAISY je? DAISY je zkratka pro Digital Accessible Information SYstem a je to standard pro tvorbu přístupných a přehledných multimediálních dokumentů. Toto zahrnuje například digitální mluvící a textové knihysynchronizované audio/textové knihy. DAISY je celosvětově uznávaný standard pro zpřístupnění obsahu a je součástí NIMAS (National Instructional Materials Accessibility Standard – Národní standard přístupnosti vzdělávacích materiálů).

Tvorba souborů DAISY je tak jednoduchá jako “Save As DAISY” (uložit jako DAISY)

MathDaisy pracuje s aplikací Microsoft Word, doplňkem Microsoftu Save As DAISY a produktem MathType. Jak se dá tušit z názvu, doplněk „Save As DAISY“ přidává položku do menu souboru ve Wordu. Tento příkaz uloží dokument jako DAISY Digital Talking Book, která je připravená pro přehrávání pomocí DAISY playeru. MathDaisy zvyšuje proces převodu Word-to-DAISY, převod rovnic dokumentu do formátu požadovaného programem DAISY.

Co potřebujete pro uložení svých dokumentů Word do formátu DAISY?
Pokud již máte práci pro třídu s rovnicemi uloženou jako dokument Microsoft Word a chcete uložit své dokumenty jako DAISY Books tak, aby mohly být čtené Vašimi studenty se zdravotním postižením, potřebujete následující:

  • Microsoft Word XP, 2003 nebo 2007
  • doplněk Microsoftu Save As DAISY pro Word
  • MathDaisy
  • MathType pro převod rovnic

Tyto komponenty mohou být instalovány v jakémkoliv pořadí. Jakmile jsou nainstalovány, stačí zvolit „Save As DAISY“ v menu souboru Word pro převod dokumentu na DAISY Book připravenou pro Vaše studenty.


Cena je za 1 licenci pro školy a/nebo studenty.

Kde najdu produkt

Jste firma a máte zájem o větší počet licencí?
Jste škola nebo státní instituce?

Připravíme nabídku přesně podle vašich potřeb

napište na multilicence@sw.cz
nebo volejte 481 001 003
Nahoru