Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink ActionDirector 2

ActionDirector 5 je určen pro nadšence, kteří rádi natáčí akční videa. Nabízí své unikátní sady příslušenství kamerám a nejlepší způsob, jak vytvořit silná akční videa, pomocí kterého převedete všechna vzrušení z natáčení. Překvapí Vás neuvěřitelně rychlé a snadné použití, které nabídne možnosti i úplným začátečníkům, ze kterých se stanou profesionálové.
Akční kamery jsou nejlepší způsob, jak zaznamenávat vaše dobrodružství. Převod těchto syrových záběrů do akcí nabitých vzrušujících záběrů, které okamžitě můžete sdílet - to přesný výsledek, který budete mít s ActionDirector - lepší a rychlejší program nenajdete!

Super-Fluid Slow Motion Action
Importujte stopáž, která je vytvořena se 120/240 snímků za sekundu (fps) a exportujte je ve stejné snímkové frekvenci a dosáhněte požadovaných zpomalených účinků. Aplikuje opravy barev a objektivů 120/240 fps záběrů a zachovejte při tom vysokou kvalitu původního videa. Vytvořte zpomalený efekt pouze na pouhé  části klipu, nikoli na celý oddíl videa. Už žádné složité stříhání videí.

Ultra HD 4K přehrávání - neuvěřitelné 4K Filmy
Ponechejte si všechny detaily a křišťálově čisté rozlišení, které zachytíte fotoaparátem s rozlišením 4K při importu, upravování nebo tvorbě.

Úpravy 360 videí
Upravujte svá 360 ° akční videa a nahrávejte je přímo na Facebook a YouTube! Stříhejte, přidávejte titulky, efekty a různé přechody a přepínání mezi režimyz - zároveň si můžete zobrazit, jak výsledné video záznamy budou vypadat. 

Ultra přehrávání HD 4K - akční Audio
Vložte do videa jakékoliv zvukové stopy, a tím podpořte akci ve videu. Jednoduché nástroje umožňují nastavit jednotlivé zvuky, jak potřebujete.

Formáty převodu
ActionDirector a je optimalizován pro editaci pixelů a pro nejširší škálu populárních video formátů. Jednoduše importujte záběry v podporovaném fomátu a nemusíte na nic dalšího čekat.

Podporované formáty:
Import:
Video: MOD, MVC (MTS), MOV (H.264), MPEG-1, MPEG-2, FLV (H.264), MPEG-4 AVC (H.264), MKV,  MP4 (XAVC S), 3GPP2, TOD, AVCHD (M2T, MTS), VOB, AVI, VRO, DAT, WMV, DivX*, WMV-HD, DV-AVI, WTV in H.264/MPEG2 (multiple video and audio streams), DVR-MS, DSLR video clip v H.264 formátu s LPCM/AAC
(Divx - nutné stáhnout DiVX kodeky, podpora pouze pro 32-bit Win)
360 Video: Equirectangularni format MP4 (H.264). Podpora 4K resolution v 2:1 aspect ratio.
Photo: RAW, GIF, BMP, JPG, TIF, PNG, GIF (animované)
360 Photo: Equirectangularni format JPG v 2:1 aspect ratio
Audio: WAV, MP3, WMA, M4A, OGG, FLAC
 
Export:
Video: MP4 (H.264 | Rezlišení: FullHD (do 240fps), 4K (do 30fps), WMV (Windows Media  | 4K resolution)
360 Video: Equirectangularní format MP4 (H.264)
Online: Facebook, YouTube, Vimeo ▪ Niconico ▪ Youku ▪ DailyMotion

Systémové požadavky:
OS: Microsoft Windows 10, 8.1/8, 7
Rozlišení: 1024 x 768
RAM: 2 GB
HDD: min 2 GB pro instalaci
Procesor (CPU): Intel Core i3 or AMD A6
Grafika (GPU)
ATI/AMD: Radeon HD 7000 serie
NVIDIA: GeForce GTX 600 serie
Intel: HD Graphics
Internetové připojení: pouze pro aktivaci, online služby a aktivaci import/export formatů (v případě potřeby)

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku