Produkt Počet kusů Cena s DPH

EXPStudio Audio Editor

V EXPStudio Audio Editor (dříve Power Audio Editor)můžete editovat již existující audio soubory a také nahrávat nové z mikrofonu či jiného vstupního zařízení.

Aplikace nabízí vizuální editování (střih, kopírování, vymazávání ticha, vkládání, vkládání ze souboru, mixování, mixování ze souboru) a mnoho dalších efektů, jako Amplify, Delay, Equalizer, Fade, Flanger, Invert a další. Můžete také aplikovat na vybrané části audio souborů různé filtry, vkládat šum či ticho do souborů a měnit jejich informace o tvůrci.

Aplikace podporuje WAV PCM, MP3, MP2, VOX, WMA, RAW, CDA a OGG formáty. Program nabízí všechny standardní nástroje k editaci audio souborů, ale obsahuje pouze stručnou dokumentaci.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku