Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Audition 3.0 WIN UPG ENG

Free upgrade na verzi CS6 
Koupíte-li do 6.5.2012 plnou nebo upgrade verzi produktu Adobe CS5.5 získáte bezplatný nárok na verzi CS6 a navíc ušetříte až 30%. Více informací!


Adobe Audition 3 je pofesionální program pro vytváření vlastní hudby, nahrávání a míchání projektů. S Adobe Audition 3 jednoduše vyrábíte reklamní spot pro rádio, čistíte produkční zvukovou stopu pro film nebo stříháte zvukový záznam pro obchodní prezentaci,

Adobe Audition 3 vám poskytne všechny nástroje, které potřebujete pro dokonalý zvuk. Můžete nahrávat s výkonným a pružným míchacím modulem s nízkou latencí; vytvářet a aranžovat zvuk s kvalitou DVD nebo HD; a dokončovat nahrávky s vizuálními nástroji a snadno použivatelnými funkcemi pro čištění zvuku.

Adobe Audition 3 s více než 50 efekty digitálního zpracování signálu (DSP); podporou pro vysoce výkonná hardwarová zařízení založená na technologii ASIO a v oboru standardní virtuální nástroje VSTi; a rychlé a přesné nástroje začleněné do intuitivních pracovních postupů umožňuje experimentovat s novými nápady při rychlém a efektivním uspořádávání stop.

Adobe Audition 3 poskytuje střihačům a producentům videa rychlé a intuitivní nástroje pro vytváření a střih zvuku pro produkci videa. Nabízí vytváření zvuku pro video s použitím širokého výběru hudebních smyček bez poplatků za použití pro zvukové stopy; vylepšení namluvených komentářů s nástroji pro mastering, mezi které patří vícepásmový kompresor a konvoluční ozvěna; vyčištění poškozených nahrávek s výkonnými nástroji pro restauraci zvuku, jako je spektrální opravný štětec a další vizuální nástroje.

Adobe Audition 3 poskytuje kompletní řešení pro rychlý a pružný střih a mastering zvuku pro rozhlasové vysílání, kde se pracuje v prostředí s přísnými termíny. Můžete vylepšit namluvené komentáře s obsaženými nástroji pro mastering, jako je vícepásmový kompresor, efekt Mastering a konvoluční ozvěna. Vyčistíte a opravíte nahrávky se šumem, praskáním, šustěním a s problémy s fází. S kompletní sadou nástrojů pro úpravy a střih zvuku v Adobe Audition 3 dostanete kvalitní zvuk a dodržíte termíny.

Adobe Audition 3 Vám umožní snadný střih zvukových stop pro video s možností zobrazit snímky videa v časové ose a importovat a exportovat soubory videa, včetně formátů AVI, nativní DV a WMV. 

V průběhu poslechu můžete nastavovat ovladače hlasitosti, vyvážení a efektů a tyto změny se v reálném čase nahrají do smíchaného výsledku. Vaše změny se objeví jako obálky, které lze upravit v časové ose. Změny parametrů v reálném čase lze provádět i s použitím externího hardwarového ovladače.

Tento Upgrade je možné použít pouze pokud již vlastníte krabicovou plnou verzi (ne licenci).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku