Produkt Počet kusů Cena s DPH

MAGIX Music Maker Plus 2019, ESD

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows
Licenci je možné použít i ke komerčním účelům.

Magix Music Maker Plus - produkujte, nahrávejte a mixujte hudbu! S Magix Music Maker Plus je to zábavné a jednoduché! Nyní zcela přizpůsobitelný, můžete si namíchat všechny zvuky, funkce a nástroje, jak se vám zlíbí. Vytvořte tak skvělé mixy na párty!
 

 Magix Music Maker

Vytvořte si vlastní nástroj pro tvorbu hudby
Aktivujte si kolekci tzv. Soundpools - obsahují několik audio building bloků a můžete si vybrat z několika forem hudebních žánrových smyček. Vybrat si můžete beaty, basy, melodie, a dokonce i vokály a rap. Použijte funkci drag & drop a nakombinujte je podle svých představ a potřeb! 
 
Tvořte hudbu za pomoci softwarových nástrojů
Každý instrument má svůj vlastní zvuk a každý zvuk má jiný příběh - je jen na vás, jaký příběh budete vyprávět. Ovládejte aplikace Music Maker za pomoci klávesnice, myši, MIDI nebo aplikace MAGIX Audio Remote. Nástroje pro vaši edici si můžete vybrat v obchodě Music Maker Store (4 nástroje pro edici Plus)
 
Nahrávejte hudbu a jamujte
Jednoduše připojte mikrofon, kytaru nebo klávesy a můžete importovat a nahrávat váš projekt ve studiové kvalitě. Exprimentujte s rytmem - mód Live Pad dovoluje měnit beaty a dokonce mixovat živě. Aktivujte bubny, pauzy a vokály na 16 padech a poté nahrávejte.
 
Upravujte a mixujte hudbu
K dispozici je vám velká škála profesionálních efektů, včetně ozvěny, wah-wah a flangeru. Díky profesionálním nástrojům pro mastering vyladíte svůj finální mix do těch nejmenších detailů.

Minimální systémové požadavky
Windows: 10/8/7
CPU: 2 GHz
RAM: 2GB
Grafická karta: integrovaná, rozlišení 1280x768
Zvuková karta: integrovaná
Místo na pevném disku: 700 MB
Připojení k internetu: pro aktivaci programu a některé funkce

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

MAGIX Music Maker
Nová licence:

1 522 Kč MAGIX Music Maker Plus 2020, BOX

1 381 Kč MAGIX Music Maker Plus 2019, BOXZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku