Produkt Počet kusů Cena s DPH

CamTrack

CamTrack je pomocný nástroj pro vaši webovou kameru, díky kterému může vaše kamera automaticky sledovat obličej a nejen to.

Sledování obličeje funguje na jakékoliv kameře bez potřeby speciálního zařízení. Aplikace používá pro sledování přiblížení části aktuálně snímaného obrazu. Pokud jste tedy v záběru kamery, program se postará o to, aby váš obličej byl neustále ve středu, i když pohybujete s hlavou.

Mezi další funkce patří vkládání animací a obrázků do obrazu snímaného kamerou. Můžete tak vytvořit mluvící bublinu, přidávat textové vrstvy, emotikony, nebo můžete vypadat jako astronaut lítající ve vesmíru.

Program je spuštěn v systémové liště a čeká na použití kamery. Aplikace je kompatibilní s většinou USB kamer a může být použít v kombinaci s komunikačními nástroji jako je Skype, Trillian, MSN a mnoho dalších.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku