Produkt Počet kusů Cena s DPH

Miraf SongBook 9, upgrade

Pro objednání je třeba zaslat licenční klíč předchozí verze! (Klíč můžete vložit do poznámky v objednávce nebo zaslat e-mailem na info@sw.cz)

Typ licence: upgrade
Počet licencovaných zařízení: 1 licence = 2 PC s Windows, Pokud máte tablet s Androidem, tak je může instalovat bez omezení. 
Rozšíření = 1 licenci je možné rozšířit až na 5 PC. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows, Android 

Miraf SongBook 9 - Hrajte a trénujte jako profesionál! Software Miraf SongBook je určen pro opravdové hudební "fajnšmekry". Zajistí kompletní správu vašich písní, textů, akordů, not a audio souborů a slouží jak k velmi pohodlnému trénovaní doma, tak k živému vystupování. Je primárně určen pro kytaristy, baskytaristy, hráče na mandolínu, banjo nebo ukulele, nicméně i ostatní hudebníci nebo zpěváci využijí jeho obrovských možností. Poskytuje nástroje pro tisk zpěvníků, textů, notových zápisů, akordů nebo tabulatur a s jeho pomocí vytváříte zpěvníky na profesionální úrovni. 
K tomu navíc přidává stovky funkcí a modulů pro snadné trénování, živé hraní a hudební nauku

Novinky:
Automatický přenos vašich databází a playlistů do dalších zařízení
Na pár kliknutí přenesete vaše data z jednoho PC na jiné nebo do mobilního zařízení Android. Stačí mít všechna vaše zařízení připojena k Internetu a následně můžete data přenášet online, rychle a jednoduše. Synchronizovat takto můžete databáze, playlisty, zápisník a všechny databáze akordů včetně obrázků akordů. Synchronizace probíhá z Windows na Windows, nebo z Windows na Android. Připojit zařízení můžete kabelem nebo pomocí WIFI.
Vzdálené ovládání - nyní můžete propojit všechna vaše zařízení v domácnosti, zkušebně nebo na pódiu a ovládat je z jednoho centrálního zařízení. Možnosti propojení jsou Windows/Windows, Windows/Android, Android/Windows, Android/Android - vše v rámci jedné lokální sítě. Vaše zařízení mohou být do sítě připojena kabelem nebo přes WIFI a celkový počet může být až 40 Windows počítačů a 10 Android telefonů nebo tabletů. Kapelník jedním kliknutím změní píseň a na všech zařízeních se stejná píseň také nastaví, pokud ji má uživatel v databázi. Vzhled a nastavení programu má každý uživatel vlastní.
Jednoduchá výměna písní díky novému formátu MSBS.
Každá píseň jde uložit jako samostatný soubor a jednoduše znovu otevřít v databázi.
Pošlete si jednotlivé písně například emailem nebo přes sociální sítě. 
 • Databáze akordů rozšířena o třístrunné nástroje - například Dulcimer a jiné.
 • Pro každou píseň lze nastavit vlastní odložený start - podpora jak ve Windows, tak v Androidu.
 • Nový modul Hromadné vkládání písní - slouží pro rychlejší import více písní do databáze (například z MS Word) 
 • Vkládání akordů do textu podporuje tabulátory
 • 3 nová tlačítka transpozice na plovoucím panelu - transpozice plus, transpozice mínus, transpozice na originál
 • Nové tlačítko na plovoucím panelu pro dočasné vypnutí kapodastru 
 • Počet vlastních ikon na plovoucím panelu rozšířen na 24
 • Lze vkládat unicode znaky pro křížek ♯ a béčko ♭
 • Obrázky akordů jdou nastavit světlé nebo tmavé 
 • Novinka možnost exportovat obrázky akordů a použít je v Androidu. Verze pro Android podporuje zobrazování obrázků akordů. Vaše databáze akordů jde jednoduše synchronizovat mezi Windows a Android
 • Novinka možnost rychlého vkládání už použitých akordů v modulu Editace - zrychluje práci v editačním režimu
 • Novinka možnost rychlého vkládání nejpoužívanějších tagů v modulu Editace - zrychluje práci v editačním režimu 
 • Nový tag pro vkládání jen jednoho nebo více obrázků akordů kamkoliv v textu. Můžete vypnout zobrazení všech akordů a pomocí tohoto tagu si nechat zobrazit jen preferovaný obrázek kdekoliv v textu 
 • Fade IN, Fade OUT v efektovém přehrávači včetně nastavení času - když potřebujete plynule ztlumit nebo zesílit audio skladbu, hlasitost se bude postupně zvyšovat nebo snižovat až na požadovanou hodnotu. Lze využít při plynulém ukončování audio skladeb 
 • Novinka možnost vkládat speciální znaky v editaci písně do názvu, interpreta nebo dalších sloupců 
 • Po změně sloupce pro hledání zůstane zachovaný hledaný text a výsledek hledání se změní podle aktuálně nastaveného sloupce 
 • Nové kontroly pro vložení skrytých znaků do textu, automatická oprava některých tagů Přidána možnost nastavit si barevné pozadí v režimu trénování stejné jako pozadí písně a bez rámečků - pro tmavý a světlý režim 

Klíčové vlastnosti:
 
Práce s akordy
Tvorba písní s akordovými značkami pro kytaru, banjo, mandolínu, ukulele nebo basu.Nepřeberné možnosti transpozice s použitím kapodastru, kvint-kvartového kruhu, transpozičních tabulek. Vlastní databáze akordů. Práce s tóny. Umístění akordových značek v textu, nad textem, horní index, bez i včetně závorek. Neomezené možnosti velikostí, fontů a barev. 
 
Na jedno kliknutí z textu odeberete akordy nebo je zase snadno přidáte. K dispozici máte funkce na automatické označování akordů v textu, program podporuje složené akordy i akordy s indexem a zobrazuje obrázky akordů v textu. 
Evropské nebo americké značení akordů, podpora křížků i béček, vlastní posloupnost transpozice.

Hudební archiv
Všechny vaše texty, noty, poznámky a audio soubory máte na jednom místě. Obsah máte sjednocený do kompletních databází, které můžete libovolně přesouvat, editovat, dělit a spojovat. Data můžete snadno vyhledávat, filtrovat nebo řadit. Pro ještě lepší přehlednost máte k dispozici playlisty, nebo filtrované seznamy. Program má opravdu velmi rozsáhlé možnosti exportu a importu dat. Podporuje export do RTF, PDF, TXT, XML a Android aplikace. Import z RTF, TXT, XML, ChordPro, LinkenSoft a další. Podpora grafických formátů JPG, PNG, BMP, GIF. V rámci kapely sdílíte vaše databáze. Kapelník upraví texty a ty jednoduše distribuuje ostatním členům, kteří jen provedou import. Mezi další užitečné funkce patří hledání duplicitních záznamů nebo hromadné operace v databázích.

Tisk zpěvníků a vzhledy
Při vytváření vzhledu vašich zpěvníků máte neomezené možnosti. Pro jakoukoliv část textu můžete zvolit vlastní barvu, font a velikost. Na výběr máte tagy, kterými můžete vaše texty přizpůsobit k dokonalosti - návěští, poznámky, tabulatury, zvýrazněný text, značky pro sóla, sbory a mnohé další. S programem můžete odlišit, jakou část písně zpívá například sbor, jakou část zpívá muž nebo žena - vhodné pro kapelníky a aranžéry. S programem již nemusíte udržovat několik verzí textu. Prostě si jen zvolíte, pro koho v kapele tisknete, a program vše zařídí sám. V tiskovém modulu můžete tvořit vlastní obsahy, grafiku, loga, tvořit záhlaví a zápatí, připravit si hudební "taháky", třídit jednotlivé stránky, pracovat s vícesloupcovým textem a připravit zpěvníky pro finální tisk, nebo export do různých formátů. Vzhled vašich zpěvníků závisí pouze na vaší fantazii.
 
Živé hraní a přehrávání
Ke každé písni máte možnost si uložit audio soubor (například originál od interpreta, nebo váš vlastní hudební podklad - bubny, basa, atd.....). Podporované formáty jsou MP3, FLAC a WAV. S efektovým přehrávačem získáte možnost transponovat vaše audio soubory do různých tónin (bez změny tempa), zrychlovat a zpomalovat je, trénovat jen určitou část písně - ideální pomocník do zkušebny. Tóninu audio souboru lze měnit během hry, hledat optimální tóninu, posílat výstup do různých zvukových karet a uložit upravený audio soubor. Nechybí možnost odloženého startu, ekvalizér, spektrální analyzátor a digitální efekty editovatelné online. Automatické posunování textu s nastavitelným řízením rychlosti u každé písně, takže ho využijete jako vlastní karaoke, nebo velkoplošné promítání textu (ve zkušebně, na koncertu). Posun textu podle předem daných pravidel - Karaoke. Audio PlayList je vhodný na přehrávání hudebních smyček nebo spouštění hudebního podkladu - vyplnění hudebních přestávek, spouštění audio reklam.

Nadstandardní funkce
 • Více než 1500 akordových značek pro kytaru, banjo, ukulele a mandolínu
 • Hodnocení písní, statistiky a známkování
 • Modul pro trénování sluchu
 • Režim "Celá obrazovka"
 • Podpora projektorů a velkoplošných obrazovek
 • Metronom, Modul Klavír, Karaoke
 • Zápisník vlastních poznámek
 • Automatické doplňování akordů to textu
 • Vzdálené ovládání programu
 • Zálohování dat
Hudební nauka
 • Kadence
 • Základy harmonie
 • Výuku hudebních intervalů
 • Temperované ladění
 • Přehledy různých značení not (pro MIDI)
 • Tvorba vlastních stupnic
 • Automatické generování akordů na základě intervalů
 • Hmatníky 4, 5 a 6-ti strunných nástrojů
 • Durové, mollové, pentatonické stupnice.
 • Výuka intervalů na klaviatuře
 • Ladění strunných nástrojů

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7/Vista/XP
Android: 4.0.3 a novější
CPU: 1GHz
RAM: 1GB
Místo na disku: 200 MB
Rozlišení: 1024x768
Zvuková karta

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Miraf SongBook
Nová licence:

499 Kč Miraf SongBook 9Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku