Produkt Počet kusů Cena s DPH

AoA DVD Creator

Vlatníte-li DVD přehrávač, který nepodporuje videa CD formátu, nebo si prostě přejete převést formáty na DVD, pak není lepší volby než využít programu AoA DVD Creator.

Tato utilita dokáže převést všechny rozšířené formáty (AVI, MPEG, DAT, FLV, MPG, WMV, ASF, MP4, 3GP, MOV) právě na DVD. Můžete také záznamy z kamery či fotoaparátu převádět na DVD a podělit se tak o ně se svými blízkými. Utilita umí mimo jiné i vypalovat vytvořená videa, umožňuje výběr pouze částí videí, které chcete převést, možnost řadit videa podle vaší volby, nebo třeba podporuje mnohonásobný výběr souborů. Vytvořte si jednoduše DVD u vás doma. Stačí metodou "drag and drop" přenést soubor do programu, zmáčknout tlačítko "Start", a je to!

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku