Produkt Počet kusů Cena s DPH

DVD PixPlay

Pomocí DVD PixPlay můžete tvořit VCD/SVCD slide show (pouštění obrázků za sebou) z vašich fotografií, obrázků, videí a hudby s přímým vypálením na CD-R médium (či vytvoření CUE souboru).

Takto vytvořené disky mohou být spouštěny ve většině DVD přehrávačů, tudíž si své zážitky z dovolené můžete pustit s přáteli v obývacím pokoji na televizi. Program je jednoduchý na ovládání, stačí pouze vybrat obrázky, zkontrolovat je v náhledu a vytvořit CD.

Přechodové efekty jsou automaticky přidávány a můžete si na pozadí zvolit hudbu dle vlastního výběru, nebo ponechat přednastavenou.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku