Produkt Počet kusů Cena s DPH
16. 3. 2020
archiv novinek

Jarní akce s ABBYY

Využijte výhodné AKCE na ABBYY FineReader 15, který představuje komplexní řešení pro práci s PDF dokumenty + dostaňte ZDARMA program ABBYY Business Card ReaderFinereader zvládne digitalizovat tištěné dokumenty s následnou možností úprav, vyhledávání, přidávání a mazání textů, komentářů i elektronicky podepsat. Akce platí pouze do 31. 3. 2020.

 ABBYY FineReader 15 + ZDARMA program ABBYY Business Card Reader

Sleva 30 % platí na tyto produkty:

Sleva 40% platí na produkt:  
Co program například umí?
 
Převod PDF a skenů
Přední světová technologie OCR pro přesně převody obrazů, skenů tištěných dokumentů a souborů PDF do formátů Word, Excel, PDF s možností vyhledávání a dalších formátů s možností úprav.
 
Úpravy a komentáře PDF 
Upravujte a prohledávejte libovolný soubor PDF včetně skenů, vytvářejte soubory PDF z více souborů, komentujte a přidávejte poznámky, chraňte dokumenty a připravujte je ke sdílení, vyplňujte formuláře a provádějte další úkoly.
 
Porovnávání dokumentů
Rychle identifikujte změny textu mezi různými verzemi stejného dokumentu – bez ohledu na to, zda jde o PDF, obraz, dokument aplikace Microsoft® Office nebo prezentaci.
 
Automatický převod
Zjednodušte převod dokumentů pomocí nástroje Hot Folder pro plánování dávkového zpracování a sledování příchozích dokumentů do určených složek pro převod.
 
program ZDARMA  
 
Business Card Reader je nástroj pro digitalizaci vizitek s technologií rozpoznávání ABBYY.  Umožní Vám snadno přenášet kontaktní údaje, jako jsou jména, telefonní čísla, e-mailové adresy a další klíčové informace, které se nacházejí na vizitkách, přímo do Vašeho správce kontaktů, databáze nebo adresáře v mobilním telefonu, případně je ukládat a sdílet v elektronické podobě. Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku