Produkt Počet kusů Cena s DPH
10. 12. 2013
archiv novinek

Novinka! Profesionální OCR pro Mac

Společnost ABBYY®, přední dodavatel technologií pro rozpoznávání dokumentů, digitalizaci dat a lingvistických služeb, vydala aplikaci ABBYY FineReader Pro pro Mac, profesionální OCR (Optické rozpoznávání znaků) aplikaci pro efektivní skenování a převod dokumentů na platformě Mac.

Nová aplikace umožňuje uživatelům Mac snadno upravovat, sdílet, archivovat a vyhledávat ve svých dokumentech tím, že je převede do oblíbených elektronických formátů, ale přináší také možnost snadného kopírování a citace textu z naskenovaných dokumentů, souborů PDF a digitálních fotografií. Aplikace FineReader Pro pro Mac nabízí spolehlivou alternativu ručního přepisování tím, že nabízí vysokou přesnost při rozpoznávání textu, inteligentní rekonstrukci rozvržení a formátování a jednoduché rozhraní.

Díky jeho dostupnosti mohou uživatelé operačního systému Mac konečně plně využívat všechny výhody technologie OCR.

Mezi klíčové vlastnosti patří:

  • Bezkonkurenční přesnost OCR a nejširší jazyková podpora na platformě Mac – aplikace FineReader Pro pro Mac vychází z cenami ověnčené technologie společnosti ABBYY pro OCR a převod dokumentů, která při rozpoznávání znaků poskytuje přesnost až 99,8 %. Kromě toho automaticky detekuje a rozpoznává text ve více než 180 jazycích, včetně evropských jazyků, čínštiny, japonštiny, korejštiny, thajštiny, vietnamštiny, hebrejštiny a arabštiny – v jakékoli kombinaci.
  • Převod do formátů aplikací Microsoft® Word, PDF a Apache OpenOffice Writer v původním formátování – Díky inteligentní adaptivní technologii rozeznávání dokumentů (ADRT®) FineReader Pro pro Mac přesně rekonstruuje strukturu a formátování textu na mnoha stránkách, a to včetně velikosti a stylů písma, tabulek, grafů, sloupců, záhlaví, zápatí, poznámek pod čarou, obsahu, číslování stránek a dalších atributů, které se ve vícestránkových dokumentech běžně vyskytují.
  • Intuitivní uživatelské rozhraní, orientované na úkolyFineReader Pro pro Mac nabízí vysoce optimalizované a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní navržené pro snížení počtu kroků, které jsou při zpracování dokumentů typicky vyžadovány, a to vše na jediné kliknutí tlačítka.
  • OCR digitálních fotografií a předběžné zpracování obrazu – Jako alternativu k běžným skenerům mohou uživatelé dokumenty pro OCR a převod fotografovat svými fotoaparáty a mobilními přístroji. Pro opravu možného zkreslení obrazu, v závislosti na typu fotografie, aplikace FineReader Pro pro Mac před rozpoznáváním aplikuje nejrůznější nástroje pro předběžné zpracování obrazu. Uživatelé mohou také opravovat jas a kontrast, vyrovnávat zakřivené řádky textu, opravovat lichoběžníkové zkreslení, redukovat šum ISO, odstraňovat pohybový efekt, rozdělovat dvojstrany, ořezávat obrázky a další.
  • Spolehlivá archivace a sdílení PDF – Aplikace FineReader Pro pro Mac uživatelům umožňuje formát PDF skutečně využívat při každodenní práci s převodem dokumentů na soubory PDF s možností vyhledávání a komprimované a chráněné soubory. Dokáže také vytvářet obrysy PDF pro rychlou navigaci v dokumentu, podporuje PDF soubory s tagy, optimalizované pro přenosná zobrazovací a čtecí zařízení, a exportovat je do formátu PDF/A pro dlouhodobou archivaci. 
  • Rychlé vytváření elektronických knih – Aplikaci lze snadno používat k převodu tištěných dokumentů a obrázků formátů, podporovaných čtečkami elektronických knih, počítačovými tablety a smartphony, a to včetně oblíbených formátů Electronic Publication (.ePub) a FictionBook (.fb2).

Na SW.CZ můžete zakoupit plnou verzi nebo upgrade z verze Express Edition:Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku