Produkt Počet kusů Cena s DPH
7. 5. 2019
archiv novinek

AutoCAD 2020 již v prodeji!

Další verze AutoCadu LT, tentokát již ve verzi 2020 je právě v prodeji a připravena pro Vás.
 
S pomocí AutoCadu LT 2020 vytvoříte přesné technické výkresy ve 2D, jež můžete snadno upravovat, měnit jejich účel a sdílet je. Díky verzím pro Windows a Mac můžete vytvářet dokumentaci v rámci platformy dle vaší volby. Zdokumentovat tak Vaše nápady pomocí ucelené sady CAD nástrojů pro kreslení ve 2D bude nyní ještě jednodušší. Spolupracujte s ostatními a využívejte skutečnou DWG™ technologii v aplikaci AutoCAD LT pro sdílení souborů a spolupráci. Zvyšte svou produktivitu díky aplikaci vytvořené pro efektivní dokumentaci návrhu. 
 
Novinky a vylepšení ve verzi 2020:
 • AutoCAD na jakémkoliv zařízen - Prohlížejte, upravujte a vytvářejte výkresy v AutoCADu na prakticky libovolném zařízení - ploše, webu nebo mobilu
 • Připojení k úložišti cloud - Přístup k libovolnému souboru DWG v aplikaci AutoCAD LT cloud, stejně tak i v cloudu předních poskytovatelů těchto úložišť.
 • Paleta bloků - Vkládejte bloky efektivně ze seznamu naposledy používaných i s vizuálními galeriemi
 • Rychlé měření - Zobrazení všech rozměrů ve výkresu pouhým přesunutím myši ve výkresu
 • Nové tmavé téma - Nenamáhejte si oči díky vylepšenému kontrastu, ostřejším ikonám a modernímu modrému rozhraní.
 • Lepší porovnání DWG - Porovnejte dvě verze výkresu bez nutnosti opouštění aktuálního okna
 • Lepší čištění objektů - Odstraňte více nepotřebných objektů najednou jednoduchým výběrem a náhledem objektu 
Klíčové vlastnosti:
 •  Komplexní 2D dokumentace - Vytvářejte 2D dokumentaci a výkresy pomocí komplexní sady nástrojů pro kreslení, úpravy a poznámky.
 • Intuitivní uživatelské rozhraní - Přistupujte k nástrojům, když je potřebujete, pomocí snadno dostupných kontextových pásů karet, multifunkčních uzlů, uživatelských palet nástrojů a inteligentního příkazového řádku.
 • Inovativní technologie - Získejte nejnovější technologie, včetně TrustedDWG, podpory obrazovek s vysokým rozlišením, nástrojů pro migraci a počítačové aplikace AutoCAD.
 • Propojená spolupráce - Pracujte s výkresy na počítači, na webu i na mobilních zařízeních. Sdílejte a používejte data ze souborů PDF a DGN, služby Bing Map a dalších zdrojů.Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku