Produkt Počet kusů Cena s DPH
3. 9. 2018
archiv novinek

K jazykovému překladači dárek!

Kupte si zlevněný program PC Translator, který slouží pro podporu překladu textů do češtiny a z češtiny do cizího jazyka a jako dárek od nás získáte program Language Teacher. 

Pc translater 

PC Translator je nepostradatelným pomocníkem při překladu internetových www-stránek, e-mailů, faxů, dopisů, návodů, nápověd apod. PC Translator lze nainstalovat na počítače s Windows 10, 8, 7 i XP. A za výhodnou cenu si můžete také pořídit komplet anglické, německé, ruské, francouzské, španělské a italské verze. 

Obsahuje: 

  • Oboustranný překladač textů
  • Překladač www-stránek
  • Překladač textů v MS Wordu, Outlooku
  • Multioborový slovník s výslovností namluvenou rodilými mluvčími
  • Slovníkové databáze obsažené v tomto programu patří k největším na českém trhu

Novinky ve verzi 16:

  • Rozšířené slovníkové databáze u anglické, německé, ruské, francouzské, španělské a italské verze
  • Optimalizováno pro Windows 10
  • Funkce Okamžité oboustranné hledání ve slovníku (i bez diakritiky)
  • Možnost vkládání vybraných slov do Oblíbených a možnost jejich výuky výukovým programem Language Teacher
  • Instalace pouze na 1 počítač

Program Language Teacher slouží pro výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny v prostředí MS Windows 10, 8, 7, XP i Android a iOS*. Každá jazyková verze obsahuje ucelený komplet výukových programů. Naučí vás slovní zásobu, gramatiku, konverzaci i fráze a ustálené obraty jazyka. 

Program umožňuje také výuku slovní zásoby, vybrané ze slovníků PC Translator a pamatuje si všechny vaše odpovědi. Dává vám učivo, které umíte méně v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. V závislosti na vaší dosažené znalosti pak automaticky rozšiřuje rozsah výuky.

Mluvenou výslovnost, namluveny jsou nejen jednotlivé výukové věty, ale i jednotlivá slova a tvary slov. Při použití mikrofonu lze také nahrávat vlastní výslovnost a porovnat ji s namluvenou výslovností.

Do výuky můžete doplňovat i vlastní slovíčka, věty a slovní spojení, pro čtení pak bude použita databáze samostatně namluvených slov. Program lze také propojit s PC Translatorem. Kliknutím myší pak lze ze slovníku přímo vkládat neznámá slova do výuky a rozšířit tak výuku o další slova a fráze, včetně výslovnosti. 

Program je vhodný i pro výuku češtiny pro cizince. Má přepínatelné menu v češtině, angličtině a němčině. Namluvena jsou nejen cizí, ale i všechna česká slova a věty v programu.


chci programZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku